Діяльність

02.10.2018

Команда Енергоатома виборола кубок престижу на благодійному турнірі з міні-футболу «Кубок відкритих сердець-2018»

Команда Енергоатома виборола кубок престижу на благодійному турнірі з міні-футболу «Кубок відкритих сердець-2018» Корпоративна команда Енергоатома виборола Кубок престижу в Лізі добра на благодійному турнірі з міні-футболу «Кубок відкритих сердець-2018», який 30 вересня 2018 року був організований Всеукраїнською благодійною організацією «Даун Синдром».

НАЕК «Енергоатом» виступив офіційним партнером турніру, метою якого є збір коштів на реалізацію програм ранньої допомоги для дітей з синдромом Дауна та підтримку єдиного в Україні центру раннього розвитку, що опікується особливими дітьми.

Колектив Енергоатома вже кілька років тісно співпрацює з ВБО «Даун Синдром» і бере активну участь у проектах цієї організації – благодійних спортивних турнірах та акціях зі збору коштів.  В рамках цьогорічного турніру вдалося зібрати 285 тис. грн, які дозволять сонячним дітям та їхнім батькам отримувати безкоштовні професійні консультації та педагогічну допомогу.

У турнірі також взяли участь команди таких компаній, як Infopulse Ukraine, МСЛ, АШАН, Ukrsibbank BNP Paribas Group, Райффайзенбанк, Deloitte Ukraine, Ernst & Young, GSK Ukraine, Сингента Україна, WINDROSE airlines, MARS Systems, Прага Авто, Енергоринок, Watsons Україна та MobikinGroup.

Щороку ВБО Даун Синдром організовує три спортивні заходи для корпоративних команд: боулінг, міні-футбол та пейнтбол. Приємно, що з кожним турніром збільшується кількість працівників не лише готових захищати честь Компанії на спортивних змаганнях, але й зацікавлених бути причетними до таких важливих подій, як доброчинні заходи. Колеги та родини спортсменів Компанії завжди приходять на такі заходи не лише для того, щоб лише повболівати за улюблену команду, але й щоб поспілкуватися та підтримати сонячних діток, долучитися до їхніх активностей, розширити нові можливості для їхнього повноцінного суспільного життя.

Заступник директора з комунікацій, директор департаменту комунікацій НАЕК «Енергоатом» Данило Лавренов зазначає: «Ми є не тільки найбільшим виробником електроенергії в Україні, а і соціально відповідальною компанією, що прагне дотримуватися цілей сталого розвитку. Одним із напрямків нашої діяльності в сфері корпоративної соціальної відповідальності є корпоративне волонтерство, яке ініціюється самими працівниками та підтримується профспілкою підприємства. В рамках цієї роботи ми вже багато років поспіль співпрацюємо з організацією «Даун Синдром», беручи участь у багатьох починаннях, спрямованих на допомогу дітям та підтримку їхніх батьків. Ми вдячні організаторам за ініціацію проектів і проведення заходів, які не тільки збирають кошти для закупівлі посібників та матеріалів, необхідних для розвитку та навчання дітей з синдромом Дауна, а й виводять проблеми людей з особливими потребами на загальнонаціональний рівень, руйнуючи старі шаблони та стереотипи, формуючи в суспільстві усвідомлення необхідності та важливості всебічної допомоги тим, хто цього потребує».

Нагадаємо, що у квітні 2017 року корпоративна команда Енергоатома виборола І місце «Срібного дивізіону» на VII Благодійному турнірі з міні-футболу «Кубок відкритих сердець-2017».

Довідка. ВБО «Даун Синдром» – неприбуткова батьківська організація, що об’єднує понад 740 сімей з усіх регіонів України. Її завдання – реалізовувати програму ранньої допомоги для дітей з синдромом Дауна та формувати в суспільстві толерантне ставлення до людей з особливими потребами. Організація є учасником всесвітньої асоціації Даун Синдром і з 2003 року надає методичну допомогу, консультаційні та соціальні послуги батькам і профільним фахівцям, веде серйозну просвітницьку роботу. Завдяки роботі ВБО «Даун Синдром» більш ніж 800 сімей мають можливість отримувати потужну підтримку, дізнаватись правдиву та сучасну інформацію про можливості для своїх дітей, їх комфортного життя, розвитку та навчання.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію