Діяльність

25.09.2018

Атомники привітали іванківців з нагоди 95-ї річниці заснування району

Атомники привітали іванківців з нагоди 95-ї річниці заснування району

21 вересня представники Енергоатома і профспілкової організації Компанії у рамках корпоративно-соціальної відповідальності долучились до проведення святкових заходів з нагоди 95-ї річниці заснування Іванківського району Київської області. Щоб особисто привітати жителів району, смт Іванків відвідали голова профспілкового комітету Компанії Олексій Лич та директор з кадрів і соціальних питань Григорій Муляр.

Завдяки фінансовій підтримці профспілкової організації НАЕК «Енергоатом» відбувся візит в Іванків команди ветеранів київського «Динамо». Знамениті спортсмени, більшість з яких мають звання майстрів спорту, у тому числі й міжнародного класу, зустрілись під час святкових заходів зі школярами Іванківської загальноосвітньої школи №1. Вони розповіли дітям про свої спортивні досягнення, про важливість здорового способу життя, а також поділилися цікавими історіями, що траплялись з ними під час численних чемпіонатів. Серед запрошених футболістів був і Роман Пахолюк, який свого часу навчався в Іванківській школі №2. Супроводжувала динамівців всесвітньо відома українська гімнастка, олімпійська чемпіонка, Стелла Захарова.

Київські футболісти-ветерани зіграли товариський матч на місцевому стадіоні «Промінь» з футбольною збірною Іванківського району. Запекла спортивна боротьба викликала шквал емоцій у глядачів – кожна передача м’яча, свисток арбітра та забиті голи. З перших хвилин перевага була на боці збірної «Іванківців», але у палкій боротьбі «Динамо» зрівняло рахунок – «5:5».

Ще одним подарунком від профспілкової організації Енергоатома для мешканців району став святковий гала-концерт на центральній площі міста. Усі охочі зібрались послухати чудові композиції під відкритим небом. Вітали іванківців голова районної державної адміністрації Максим Лісогор та секретар районної ради Валерій Потієнко, а також представники організацій, що опікуються благоустроєм краю.

Під час святкових заходів на головній площі міста представники Енергоатома взяли участь у врученні нагород найкращим працівникам та діячам району.  Нагороду за значний внесок у розвиток та розбудову району отримав і голова профспілкового комітету НАЕК «Енергоатом» Олексій Лич. Профспілковий лідер Енергоатома зазначив, що співпраця Компанії та Іванківського району сприятиме не лише збільшенню економічного та культурного потенціалу краю, а й буде великим внеском у енергетичну безпеку та незалежність України: «Щиро раді вітати іванківців у великій сім’ї атомників! До нашої дружньої спільноти належать не лише працівники атомних підприємств, а й усі мешканці територій, на яких зосереджена діяльність Енергоатома. Переконаний, 35-ти тисячний колектив Компанії зробить усе, щоб у ваших домівках і у оселях усіх наших співвітчизників завжди було світло та тепло».

Довідка: Іванківський район Київської області розташований на півночі України. Частина району входить до Чорнобильської зони відчуження, де НАЕК «Енергоатом» здійснює будівництво Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива АЕС України.

Протягом останніх років Енергоатом тісно співпрацює з Іванківським районом. Основні напрями співробітництва – це спільні просвітницькі, інформаційні та культурні заходи із закладами освіти та органами місцевого самоврядування, будівництво об’єктів соціальної інфраструктури за рахунок коштів проекту ЦСВЯП (на зазначені цілі передбачено 10% кошторисної вартості проекту), надання допомоги від профспілкової організації Компанії для вирішення соціальних проблем району.

 


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію