Діяльність

24.09.2018

Подарунки від Енергоатома для львівських «Левенят»

Подарунки від Енергоатома для львівських «Левенят»

Працівники дирекції з комунікацій НАЕК «Енергоатом» 19 вересня 2018 року, в рамках фіналу дитячо-юнацького творчого конкурсу «Енергоатом: з чистою енергією в майбутнє», відвідали комунальний заклад Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр «Левеня», який опікується дітьми із вадами зору та з яким Компанія співпрацює кілька років на принципах корпоративної соціальної відповідальності.

У якості подарунку до нового навчального року представники дирекції з комунікацій Енергоатома привезли для вихованців НРЦ «Левеня» мультимедійний проектор і проекційний екран, які допоможуть удосконалити навчальний процес в реабілітаційному центрі. Вони зустрілись з керівниками центру – директором Вірою Ремажевською та заступником директора з навчально-реабілітаційної роботи Оксаною Болотською. Також оглянули творчі роботи учнів на тему «Як зберегти тепло і світло у нашому домі» та поспілкувались із дітьми.

Під час зустрічі з керівництвом закладу було обговорено нові можливості та напрями для співробітництва в інтересах виховання та розвитку дітей з особливими потребами. Зокрема такі, що стосуються розширення їх знань про енергетику та екологію. Представники Енергоатома відмітили, що в НРЦ «Левеня» панує щира атмосфера добра та турботи, і побажали щастя та світлої долі кожному вихованцю, а також всім працівникам «Левеня» – тим, хто невтомно дбає та працює задля розвитку та розквіту кожної неповторної особистості дитини.

Довідково. Співпраця Енергоатома і НРЦ «Левеня» почалася у 2015 році, коли вихованці центру відправили до Компанії малюнки мирного атому та АЕС з метою підтримки атомників у той складний час, коли енергобезпека країни була під загрозою і коли саме завдяки АЕС Україна швидко подолала цей складний етап.

Пізніше Компанія влаштувала для вихованців «Левеняти» екскурсійно-пізнавальну поїздку в Київ та сприяла проведенню у профільному виші – Національному університеті «Львівська політехніка» – виставки дитячих творчих робіт «Як я бачу АЕС», що були намальовані вихованцями центру.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію