Діяльність

14.09.2018

Команда Енергоатома з перемоги розпочала участь в турнірі «Небесна Криниця CUP 2018»

Команда Енергоатома з перемоги розпочала участь в турнірі «Небесна Криниця CUP 2018» Корпоративна команда НАЕК «Енергоатом» розпочала участь в VI корпоративному футбольному турнірі «Небесна Криниця CUP 2018» із перемоги над командою компанії Прогрестех Україна з рахунком 12:5.

На жеребкуванні, яке відбулось 6 вересня на НСК Олімпійський, в одну групу з Енергоатомом також потрапили команди Intercontinental, Web Help, АББ та Depositphotos. Ігри проходитимуть щонеділі на стадіонах центру масового футболу «Місто спорту» в Гідропарку.

Основними цілями турніру є популяризація спорту та здорового образу життя, підтримка корпоративного духу та командної роботи.

Команду Енергоатома в турнірі представляють Віталій Бодров (капітан), Гліб Стариковський (воротар), Дмитро Бордіженко, Євгеній Вашетін, Арсен Волошенюк, Микола Карнаух, Андрій Кирилюк, Дмитро Ксенофонтов, Максим Пишний, Дмитро Сергеєнко та Максим Швець.

Довідка. Протягом 5 років до турніру «Небесна Криниця CUP» долучилося більше 100 провідних корпоративних команд. Турнір обслуговується професійними арбітрами та коментаторами. За регламентом турніру, кожна команда зіграє щонайменше 6 ігор.

Корпоративна команда Енергоатома не вперше приймає участь в подібних турнірах. Так, у 2017 році команда виборола І місце «Срібного дивізіону» на VII Благодійному турнірі з міні-футболу «Кубок відкритих сердець – 2017», який був організований Всеукраїнською благодійною організацією «Даун Синдром».


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію