Діяльність

04.12.2018

Корпоративна команда Енергоатома взяла участь у VIІ Благодійному турнірі з боулінгу «Кубок відкритих сердець - 2018»

У рамках співпраці НАЕК «Енергоатом» з Всеукраїнською благодійною організацією «Даун Синдром» корпоративна команда Енергоатома 2 грудня 2018 року взяла участь у вже традиційному сьомому благодійному турнірі з боулінгу «Кубок відкритих сердець – 2018». Мета таких турнірів – зібрати кошти на підтримку та реалізацію програм Центру раннього розвитку для дітей із синдромом Дауна. Цьогоріч було зібрано понад 240 тис. гривень, а у змаганнях взяли участь 15 команд.

Команду Енергоатома представляли: капітан команди Ольга Носко (дирекція Компанії), Богдан Кушнір і Олександр Зайцев (ВП «Управління справами»), Олег Козуб і Дмитро Паденко (ВП «КБ «Атомприлад») та Андрій Осауленко (ВП «Аварійно-технічний центр»).

Капітан команди Енергоатома Ольга Носко зазначила: «Ми з колегами завжди із задоволенням беремо участь у таких важливих суспільних заходах. Це не тільки чудова нагода зустрітись та поспілкуватись з нашими друзями із ВБО «Даун Синдром», найголовніше, це море позитивних емоцій. Це гарна нагода для співробітників Компанії згуртуватися задля доброї справи. Дякую всім своїм колегам, що знайшли час, прихопили із собою гарний настрій та прийняли участь у змаганнях. Ви - найкращі, найвідповідальніші, веселі, професійні та маєте командний дух».

Координатор проектів ВБО «Даун Синдром» Віталій Білецький звернувся до команд-учасників та вболівальників зі словами подяки за участь та всебічну підтримку щодо організації та проведення благодійного турніру: «Дякую вам за допомогу, за участь і за позитивну атмосферу!»

Корпоративні команди Енергоатома за підтримки профспілкових комітетів Компанії та Дирекції завжди беруть активну участь проектах корпоративного волонтерства. Одним із напрямків такої роботи є участь працівників Компанії у ініціативах ВБО «Даун Синдром». Зокрема, з 2015 року корпоративні команди Енергоатома беруть участь у благодійних турнірах з міні-футболу, пейнтболу та боулінгу. Метою всіх цих заходів є збір коштів для допомоги дітям з синдромом Дауна та їх батькам.

Довідка. Всеукраїнська благодійна організація «Даун Синдром» заснована в 2003 році батьками дітей з синдромом Дауна. Місія організації – поліпшити якість життя і створити нове майбутнє для людей з синдромом Дауна в Україні. На сьогодні ВБО «Даун Синдром» об'єднує понад 870 сімей з усіх куточків України. Відповідно до своєї місії ВБО «Даун Синдром» реалізує низку проектів: «Центр раннього розвитку для дітей з синдромом Дауна», «Перспектива 21-3», «Українська медична група по синдрому Дауна», Молодіжний клуб та ін.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію