Діяльність

03.11.2016

Спортшкола РАЕС виховує чемпіонів

Юний вихованець КДЮСШ РАЕС Кирило Пасько став чемпіоном України з важкої атлетики серед юнаків до 13 років. Підліток виступив у ваговій категорії до 56 кілограмів та у сумі двоборства показав результат 141 кілограм.

Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків до 13 та до 15 років пройшов у Кам’янці-Подільському 24-29 жовтня. Рівненську область представляли десятеро спортсменів, шестеро з яких – вихованці Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Рівненської АЕС.

Окрім Кирила Паська, у віковій групі до 13 років виступали Анна Байкалова (в/к до 32 кг), яка з результатом 55 кілограмів виборола срібло, та Богдан Крусь (в/к до 50 кг), котрий посів четверте місце із сумою двоборства 113 кілограмів.

У віковій групі до 15 років найкраще виступив Михайло Шишка (в/к до 69 кг) - він став шостим із сумою двоборства 201 кілограм. Владислав Яцук (в/к до 50 кг) із сумою 115 кілограмів зупинився на дев’ятій позиції, а Володимир Арутюнов (в/к до 56 кг) із результатом 138 кілограмів – на шістнадцятій.

Готувала команду до Чемпіонату України бригада тренерів у складі Сергія Якубишина, Руслана Шинкаря та Мирослави Луканіної. Участі рівненських спортсменів у змаганнях посприяло обласне управління культури і спорту. Також велику підтримку надали керівництво Рівненської АЕС та батьки вихованців.

Тим часом, якнайкраще виступили важкоатлети міста Вараш і на Відкритому Кубку Рівненської області з класичного пауерліфтингу та жиму лежачи. Рівненську АЕС та її місто-супутник представляли юні вихованці КДЮСШ та працівники різних підрозділів станції. Як розповів Сергій Якубишин, команда здобула п’ять золотих, три срібні та чотири бронзові медалі й у загальнокомандному заліку посіла друге місце у жимі лежачи та перше – у класичному пауерліфтингу.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію