Діяльність

24.10.2016

Організація молоді Атомпрофспілки провела в Славутичі свій XIII Форум

У Славутичі (Київська область) відбувся 13-й Форум Організації молоді Атомпрофспілки (ОМА).

Цьогорічний Форум ОМА умовно був поділений на три частини. Перша і найбільша – навчальні семінари: обмін досвідом, спілкування, навчання. Семінар «Заможна родина – заможна громада. Що я маю? Що я хочу? Що я зможу?» навчав планувати бюджет, а, отже, і власне майбутнє. Проводили його перший голова ОМА, директор фінансового департаменту Української Асоціації сімейної медицини Андрій Кисельов та перший голова ОМ ЗАЕС, фінансовий тренер ГО «Інститут фінансових технологій» Олексій Волотовський. Під час другого семінару – «Стратегія і тактика інформаційної війни» молодь вчилася пропагувати свої ідеї в нових реаліях. Юрій Буздуган та Олена Скоморощенко з Інституту соціального партнерства підготували для учасників семінару цікаві та неординарні завдання, які вчили не лише грамотно діяти в умовах інформаційної війни, а й працювати в єдиній команді.

Один день був цілковито екскурсійним. Учасники Форуму побували на Чорнобильській АЕС, у місті Прип’ять, а також зустрілися з керівництвом і профспілкою ЧАЕС та почули відповіді на всі свої запитання. Молоді атомники мали унікальну можливість побачити об’єкт «Укриття» («Саркофаг») ще до того, як він буде накритий новим безпечним конфайментом.

Третьою частиною Форуму став конкурс КВК. Цьогоріч участь у ньому взяли чотири команди: «Ремонту не подлежит» (ЮООП), «Ди Каприо» (СООП), «Герц» (ХАЕС) та «Местные» (ЧАЕС). Наповнений добірним гумором захід приніс масу позитивних емоцій. Перемогу ж здобула найтитулованіша команда – «Ремонту не подлежит». Наступного року конкурс «веселих та кмітливих» пройде у місті рівненських атомників – Вараш.

У рамках щорічного Форуму також пройшла виставка робіт переможців 1-го та 2-го фотоконкурсів ОМА. 

13-й Форум Організації молоді Атомпрофспілки об’єднав як старих добрих знайомих, так і нових людей з новими ідеями, а також приніс впевненість у тому, що у атомної енергетики та атомної молоді є майбутнє.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію