Діяльність

17.10.2016

В Енергодарі пройшли Всеукраїнські змагання на Кубок Запорізької АЕС з веслування на байдарках і каное

На водноспортивній базі атомної станції пройшли Всеукраїнські змагання на Кубок Запорізької АЕС з веслування на байдарках і каное. Учасників ювілейних змагань вітали начальник управління кадрів ЗАЕС Володимир Черноляхов, голова профспілкового комітету станції Микола Захаров, начальник управління соціальних програм Олексій Трубенков, глава міста Павло Музика.

Всі вони привітали спортсменів з відкриттям змагань, побажали вдалих стартів, легкої води і справедливого суддівства та подякували веслярів і їхніх тренерів за те, що не змінюють традиції і багато років приїздять до нашого міста.

Напутні слова перед стартом прозвучали від головного судді національної категорії Тамари Бондаренко (Київ). Як зазначила Тамара Леонідівна, через Кубок Запорізької АЕС пройшло багато веслярів, які потім гідно представляли нашу країну на Чемпіонатах світу та Європи, ставали призерами Олімпіад. Це наша гордість. Головний суддя змагань висловила впевненість, що серед присутніх спортсменів є і майбутні чемпіони.

Результат у енергодарців блискучий - 11 перших місць, 9 других і 9 третіх! Призерами стали Денис Давидов, Людмила Бабак, Яна Дружко, Олег Колот, Олег Лисенко, Ярослав Бабаєв, Данило Єрмоленко, Данило Шевченко і Микита Брежеватий. Це вихованці наших іменитих тренерів Сергія Сніжко і Юрія Рожкова.

Всеукраїнські змагання на кубок Запорізької АЕС з веслування на байдарках і каное проводяться з 1992 року. У перших взяли участь п'ять команд, і з кожним роком число їх збільшувалося. В ювілейній першості брали участь вже 19 команд. Це понад 250 спортсменів з 9 областей України та Києва.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію