Діяльність

12.10.2016

Генеральний директор ЮУАЕС відвідав Рацинську школу-інтернат

7 жовтня делегація ВП ЮУАЕС на чолі з генеральним директором підприємства Володимиром Лісніченком відвідала Рацинську школу-інтернат (Вознесенський район), над дітьми якої атомники шефствують уже більше двох десятирічь. Під час поїздки енергетики ознайомилися з умовами, в яких живуть і навчаються вихованці школи, а також зустрілися з директором установи Олександром Фіксом.

У Рацинській школі-інтернаті навчаються 144 учні (12 класів), у тому числі сироти та діти, позбавлені батьківської опіки. Колектив ЮУАЕС з вихованцями школи пов'язує тривала дружба, в рамках якої атомниками було зроблено чимало добрих справ. І цього разу вони приїхали до дітей не з порожніми руками: привезли футбольні та волейбольні м'ячі, хула-хупи, сітки, ракетки та м'ячі для настільного тенісу тощо.

Оглянувши навчальні класи, спальні кімнати, їдальню та територію інтернату, генеральний директор ЮУАЕС Володимир Лісніченко підсумував: «Проблем у школи, звичайно, завжди багато. Проте, виходячи з того, що ми побачили, можна сказати, що вихованці живуть у відносно нормальних умовах. Незважаючи на те, що атомній станції як державному підприємству заборонено надавати благодійну допомогу, впевнений, що колектив нашого підприємства продовжить шефствувати над дітьми. І як депутат Миколаївської обласної ради я вийду з проханням до колег з бюджетного комітету звернути пильну увагу на фінансове забезпечення цієї установи».

Щорічно напередодні Дня святого Миколая енергетики Южно-Українського енергокомплексу проводять добродійну акцію зі збору грошей на купівлю одягу, взуття та засобів першої необхідності для вихованців Рацино, а творчі колективи Палацу культури атомної станції готують для них розважальну програму.

Під час нинішнього візиту було вирішено реалізувати давню ідею - організувати екскурсію для старшокласників школи-інтернату на Южно-Український енергокомплекс, а також участь у театралізованій Різдвяній програмі, що готується артистами міста-супутника АЕС.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію