Діяльність

12.10.2016

На Рівненській АЕС пройшли конкурси професійної майстерності серед молодих працівників Енергоатома

На Рівненській АЕС 6-7 жовтня пройшли конкурси професійної майстерності серед молодих працівників НАЕК «Енергоатом» - переможців відповідних конкурсів, які впродовж року відбувалися у відокремлених підрозділах Компанії.

Цьогоріч конкурси професійної майстерності, які організовані з метою підвищення профмайстерності молодих працівників Компанії відбулися на майданчику Рівненської АЕС.

Новим учасником конкурсів став ВП «Атомремонтсервіс». Заходи проводилися у два етапи: теоретична та практична частини, у цехах енергоремонтного підрозділу (ЦВПМ, ЦРТМУ, ЦРТР), службі контролю металу (СКМ), а також реакторному (РЦ-2), турбінному (ТЦ-2), транспортному (ТрЦ) та хімічному (ХЦ) цехах за вісьмома різними професіями.

Роботу претендентів оцінювали члени конкурсних комісій у складі керівників структурних підрозділів, у яких проводився конкурс, та їх заступників, представників відокремлених підрозділів та організації молоді первинної профспілкової організації Компанії.

За результатами всіх конкурсів перше місце посіли фахівці Рівненської АЕС, другу сходинку посіли спеціалісти Хмельницької АЕС, третіми стали молоді працівники Запорізької АЕС. Наступний конкурс професійної майстерності серед молодих працівників Енергоатома буде проходити на Южно – Українській АЕС.

Зокрема, кращим оператором реакторного відділення було визнано працівника РЦ-2 РАЕС Романа Герасимюка, представник СКМ РАЕС Олександр Авдєєнко став кращим дефектоскопістом рентгено- і гаммаграфування, кращим слюсарем з ремонту реакторно-турбінного устаткування названо працівника ЦРТМУ ЕРП РАЕС Євгенія Речуна, а також кращим машиністом крана оголошено працівника ЦВПМ ЕРП РАЕС Сергія Демидчика. Також перші місця у своїх категоріях посіли 3 представники ХАЕС: оператор спецводоочищення хімічного цеху Віталій Мосніцький, машиніст-обхідник турбінного устаткування Василь Пенчук та водій транспортного підрозділу Іван Бобійчук.

Окрім дипломів учасників, переможці також отримають грошові премії та можливість підвищити розряд або категорію. Усіх конкурсантів на офіційній церемонії нагородження привітав генеральний директор РАЕС Павло Павлишин, який зазначив, що подібні конкурси розкривають потенціал молодих спеціалістів та дають поштовх до подальшого кар’єрного зростання атомників.

За словами начальника зміни енергоблока ВП ХАЕС Олександра Хомича, який входив до складу журі,- конкурс пройшов в атмосфері доброзичливості, де молоді атомники показали достойні результати. 

 


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію