Діяльність

10.10.2016

Команда #EnergoAtomRun успішно виступила на Київському міжнародному марафоні

Команда #EnergoAtomRun успішно виступила на Київському міжнародному марафоні

Команда бігунів Енергоатома #EnergoAtomRun 9 жовтня 2016 року успішно виступила на Київському міжнародному марафоні Wizz Air Kyiv City Marathon 2016.

Цьогоріч учасники команди #EnergoAtomRun змагалися у марафонській естафеті, класичному марафоні на 42,195 км та на дистанціях 5 і 10 км.

У класичному марафоні змагався директор центру із запобігання і протидії корупції - радник президента Енергоатома Олег Поліщук, який завершив дистанцію з особистим рекордом 3:51:07. Проходження найважчої дистанції у 42,195 км завжди вважалося ознакою людської мужності, витривалості і тяжіння до самовдосконалення.

Популярна в усьому світі марафонська естафета для справжнього спорідненого колективу, де три спортсмени долають по 10 км, а четвертий учасник долає 12,195 км ‒ це ідеальна дисципліна для побудови сильної команди в повсякденному житті і в роботі. Щороку десятки бігових квартетів прагнуть показати зразок поєднання тонкого розрахунку і справжньої дружньої підтримки.

Зокрема, марафонську естафету відкривав начальник відділу АСУ ТП та радіаційного контролю Енергоатома Тарас Ткач, за ним стартував заступник директора з продовження експлуатації Енергоатома Сергій Тараканов, потім з естафетним ремінцем пробігла провідний інженер з кадрів ВП «Автоматика та машинобудування» НАЕК «Енергоатом» Ірина Яцина, а фінішував начальник відділу планування капітальних інвестицій та звітності Енергоатома Максим Гепнер. Загальний результат команди НАЕК «Енергоатом» становив 3:50:18.

На дистанції 10 км вперше випробував свої сили у якості бігуна заступник директора ВП «Управління справами» НАЕК «Енергоатом» Олександр Махно, який також фінішував з особистим рекордом 50:50.

У забігу на 5 км взяли участь начальник відділу моніторингу світових напрямів функціонування та розвитку ядерно-енергетичного комплексу Енергоатома Максим Нежура та інженер відділу з підвищення безпеки Вікторія Ткач, які подолали дистанцію за 19:20 та 29:59 відповідно.

Нагадаємо, цьогорічний сьомий Київський міжнародний марафон став головною біговою подією року – у заході взяло участь більше 6 600 учасників з 50 країн світу. Найбільше учасників з Білорусі, Польщі, Німеччини та Литви.

У програмі марафону було 5 забігів різної дистанції для дорослих: 2, 5, 10, 21,0975 та 42,195 км. Марафонська дистанція пройшла в одне коло містом через найвизначніші пам’ятки архітектури.

Цього року траса Київського міжнародного марафону пройшла сертифікацію AIMS та  IAAF. Відтепер результати спортсменів на дистанції 42,195 км та 21,0975 км будуть враховуватися міжнародною спільнотою, тобто, атлети матимуть змогу встановлювати рекорди Європи та Світу. Окрім того, показавши гарний час на київських пагорбах можна буде потрапити на марафони, які потребують від спортсменів кваліфікаційних результатів.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію