Діяльність

07.10.2016

Підтримай команду #EnergoAtomRun на Київському міжнародному марафоні

Запрошуємо у неділю 9 жовтня підтримати команду #EnergoAtomRun на Київському міжнародному марафоні Wizz Air Kyiv City Marathon 2016.

Учасники команди #EnergoAtomRun цьогоріч будуть змагатися у марафонській естафеті, класичному марафоні на 42,195 км та на дистанціях 5 і 10 км.

Популярна в усьому світі марафонська естафета для справжнього спорідненого колективу, де три спортсмени долають по 10 км, а четвертий учасник долає 12,195 км ‒ це ідеальна дисципліна для побудови сильної команди в повсякденному житті і в роботі. Щороку десятки бігових квартетів прагнуть показати зразок поєднання тонкого розрахунку і справжньої дружньої підтримки.

Зокрема, марафонську естафету буде відкривати начальник відділу АСУ ТП та радіаційного контролю Енергоатома Тарас Ткач, за ним стартує заступник директора з продовження експлуатації Енергоатома Сергій Тараканов, потім з естафетним ремінцем пробіжить провідний інженер з кадрів ВП «Автоматика та машинобудування» НАЕК «Енергоатом» Ірина Яцина, а фінішувати буде начальник відділу планування капітальних інвестицій та звітності Енергоатома Максим Гепнер.

Разом з марафонською естафетою відбудеться і класичний марафон, у якому стартує директор центру із запобігання і протидії корупції - радник президента Енергоатома Олег Поліщук. Він буде боротися на найважчій та легендарній дистанції у 42,195 км ‒ це класичний марафон, проходження якого в усі часи вважалося ознакою людської мужності, витривалості і тяжіння до самовдосконалення.

На дистанції 10 км вперше випробує свої сили у якості бігуна заступник директора ВП «Управління справами» НАЕК «Енергоатом» Олександр Махно.

У забігу на 5 км візьмуть участь начальник відділу моніторингу світових напрямів функціонування та розвитку ядерно-енергетичного комплексу Енергоатома Максим Нежура та інженер відділу з підвищення безпеки Вікторія Ткач.

Старт естафетного забігу розпочнеться у неділю 9 жовтня о 9:00 (Майдан Незалежності) разом із індивідуальними забігами на 21,0975 км і 42,195 км.

Привітати наших марафонців можна на старті, фініші (Майдан Незалежності) та у наступних пунктах передачі естафети:

  • точка передачі на 10-му км, перед Ленінградською Площею.
  • точка передачі на 20-му км, метро Хрещатик;
  • точка передачі на 30-му км, перед Львівською площею

З маршрутом естафети можна ознайомитись за посиланням: https://goo.gl/HCzlsH

Розклад стартів та нагороджень:

  • 09:00 ‒ старт на дистанції 42.195 км, 21.0975 км, естафета 3х10 км +1х12.195 км;
  • 09:20 ‒ старт на дистанції 10 км;
  • 11:00 ‒ старт на дистанції 5 км;
  • 10:30 ‒ нагородження переможців на дистанції 10 км;
  • 12:00 ‒ нагородження переможців на дистанції 42.195 км чоловіки, жінки, естафетні команди

Нагадаємо, цьогорічний сьомий Київський міжнародний марафон має стати головною біговою подією року – у заході візьме участь більше 6 100 учасників з 49 країн світу. Найбільше учасників з Білорусі, Польщі, Німеччини та Литви.

У програмі марафону заплановано 5 забігів різної дистанції для дорослих: 2, 5, 10, 21,0975 та 42,195 км. Марафонська дистанція пройде в одне коло містом через найвизначніші пам’ятки архітектури.

Цього року траса Київського міжнародного марафону пройшла сертифікацію AIMS та  IAAF. Відтепер результати спортсменів на дистанції 42,195 км та 21,0975 км будуть враховуватися міжнародною спільнотою, тобто, атлети матимуть змогу встановлювати рекорди Європи та Світу. Окрім того, показавши гарний час на київських пагорбах можна буде потрапити на марафони, які потребують від спортсменів кваліфікаційних результатів.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію