Діяльність

11.11.2014

Енергоатом став співорганізатором благодійного футбольного чемпіонату в поміч бійцям АТО

ДП НАЕК «Енергоатом» разом з Асоціацією ветеранів футболу міста Києва організували благодійний чемпіонат за мир і єдність України. Співорганізаторами заходу також стали Броварська мерія, команда зірок вітчизняного шоу-бізнесу «Маестро» та Асоціація ветеранів АТО Броварщини.

Захід відбувся 25 жовтня на центральному стадіоні Броварів. У його рамках відбулося 2 міні-матчі по 40 хвилин: між командою «Зірки українського футболу» та збірною Генерального штабу та між ФК «Маестро» і збірною учасників АТО. За змаганнями спостерігали кілька тисяч глядачів.

Зібрані під час заходу кошти будуть спрямовані на допомогу військовим у зоні АТО.

Енергоатом уже не вперше допомагає проведенню таких заходів. Цього року за підтримки ДП НАЕК «Енергоатом» уславлені зірки футболу провели турне містами України, присвячене єдності та соборності України. Ветерани футбольного клубу «Динамо» відвідали Львів та Хмельницький, Чернівці і Полтаву, Коломию, Славутич, Херсон, Сєверодонецьк, Рівне.

За підтримки Компанії динамівські футболісти відвідали прикордонну частину, розташовану на межі Херсонської області та Автономної республіки Крим, підтримавши бойовий дух військових. Окрім того, вони відвідали зону АТО у Луганській області, зігравши футбольні матчі з українськими бійцями.

Відомі футболісти також провели дружню гру з командою атомників «Ізотоп-РАЕС» у м. Кузнецовськ (Рівненська область).
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію