Діяльність

28.08.2018

Южно-Українські атомники провели благодійну акцію «Я збираюся до школи»

Южно-українські атомники провели чергову благодійну акцію з підтримки вихованців комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради». Напередодні навчального року енергетики, відгукнувшись на заклик адміністрації соціальної установи, допомогли зібрати їх вихованців до школи.

«Мета цієї акції - забезпечити дітей усім необхідним: шкільним одягом, канцелярським приладдям, - каже директор Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Ярослава Мельник. - Майже місяць тому ми звернулися з проханням про допомогу до всіх жителів міста. І багато хто відгукнувся. З перших днів акції небайдужі городяни стали приносити все необхідне, щоб можна було відправити дитину до школи. І хочу сказати, наші вихованці виглядатимуть гідно та красиво. Усе це завдяки небайдужим людям».

До акції «Я збираюся до школи» долучилися практично в кожному цеху та підрозділі Южно-Українського енергокомплексу. Наприклад, завдяки зібраним колективом каскаду ГЕС-ГАЕС коштам, для дітей, які потрапили в складні життєві обставини, закуплені канцтовари, спортивне взуття та шкільні рюкзаки. Традиційно відгукнулися на заклик про допомогу представники адміністрації АЕС, цеху вентиляції та кондиціонування повітря (ЦВКП), автотранспортного господарства, Організації молоді, військової частини 3044, служби фізичного захисту, а також окремі працівники ВП ЮУАЕС. За словами Я.Мельник, багато хто з керівників цехів і підрозділів атомної станції цікавився, що необхідно купити, в якій кількості та що треба придбати в першу чергу. «За таку людяність, звичайно, я не можу не дякувати. Працівники АЕС завжди були нашим правим крилом. Вони постійно допомагають нам», - зазначає директор Центру.

Підтримав добру справу і колектив управління інформації та громадських зв'язків (УІГЗ) атомної станції. Узявши під опіку одного з вихованців Центру - 12-річного Андрія, працівники УІГЗ купили йому шкільну та спортивну форму, рюкзак і інше шкільне приладдя. Приємним сюрпризом для Андрійка стали пенал, м'яч і щоденник з символікою його улюбленої футбольної команди «Шахтар». Натомість він пообіцяв добре вчитися.

Колектив енергокомплексу вже не перший рік веде активну роботу з надання благодійної допомоги вихованцям цього соціального закладу. Традицією стало проведення акцій доброти та милосердя. Працівники містоутворюючого підприємства добровільно взяли на себе шефство над дітьми Центру, збирають і передають гроші, одяг, взуття, канцелярське приладдя та іграшки до Дня захисту дітей, Дня Святого Миколая та Нового року.

Свій внесок у поліпшення умов проживання вихованців робить і генеральний директор ВП ЮУАЕС, депутат Миколаївської обласної ради Володимир Лісніченко. 2017 року з депутатського фонду він виділив кошти на капітальний ремонт приміщень дитячої установи, а в нинішньому подарував новий стіл для гри в настільний теніс.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію