Діяльність

04.06.2018

Енергоатом долучився до Естафети Добра

Енергоатом долучився до Естафети Добра

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, співробітники НАЕК «Енергоатом» надали допомогу Центру раннього розвитку для дітей із синдромом Дауна, прийнявши естафетну паличку у компанії Syngenta AG в рамках акції «Естафета Добра».

Працівники Компанії разом з батьками, персоналом Центру раннього розвитку для дітей із синдромом Дауна та сонячними дітками провели генеральне прибирання приміщення та навколишньої території, де розташований Центр. Діти отримали набори для творчості, а Центр – миючий пилосос Thomas. 

Співробітники Центру зауважили, що вперше до такої спільної трудотерапії були залучені сонячні діти, які із захопленням допомагали дорослим. Вони допомагали збирати та мити кульки із «сухого» басейну, де постійно граються діти. Але найцікавішою пригодою для дітей стало збирання пилососу, яким потім мили вікна та «м’яку підлогу» в Центрі. Співробітники Центру також зраділи миючому пилососу, пояснивши, що і дітки, і їхні батьки і співробітники переважно перебувають в Центрі або босоніж (у теплу пору року) або у змінному взутті, оскільки в силу специфіки виховання більшість занять відбувається саме на «м’якій» підлозі. І гарний миючий пилосос дуже стане їм у нагоді. 

Естафета добра – це проект корпоративного волонтерства організатором якого виступає медіа-група «1+1 Медіа». В рамках проекту компанія обирає певну добру справу та реалізовує її, а потім передає естафету компанії, що також активно розвиває корпоративну соціальну відповідальність. 

Колектив Енергоатому вже кілька років тісно співпрацює з ВБО «Даун Синдром» і бере активну участь в благодійних проектах цієї організації – благодійних спортивних турнірах та акціях по збору коштів. На зібрані кошти для малюків із синдромом Дауна купуються спеціальні розвиваючі посібники та необхідні матеріали для розвитку та навчання. 

Ми щиро дякуємо всім працівникам Енергоатома, хто долучився та зробив свій внесок у доброчинну справу! Та офіційно передаємо естафетну паличку Добра мережі заправних комплексів «Okko». 

Довідка. ВБО «Даун Синдром» – неприбуткова батьківська організація, що об’єднує понад 740 сімей з усіх регіонів України. Її завдання – реалізовувати програму ранньої допомоги для дітей з синдромом Дауна та формувати в суспільстві толерантне ставлення до людей з особливими потребами. Ця організація існує в Україні з 2003 року і є учасником всесвітньої асоціації Даун Синдром. ВБО «Даун Синдром» надає методичну допомогу, консультаційні та соціальні послуги батькам і профільним фахівцям, веде серйозну просвітницьку роботу. Завдяки роботі ВБО «Даун Синдром» більш ніж 800 сімей мають можливість отримувати правдиву та сучасну інформацію про можливості своїх дітей для життя та розвитку.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію