Діяльність

24.04.2018

«Забіг під градирнями» відкрив Кубок Рівненської АЕС «РАЕС CUP»

Цими вихідними відбувся перший етап Кубку «РАЕС CUP» – відкрита першість Рівненської АЕС з бігу «Забіг під градирнями», учасниками якого стали близько однієї сотні любителів спорту. Організатором заходу, що приурочений продовженню терміну експлуатації енергоблоку №3 РАЕС виступили організація молоді (ОМ) первинної профспілкової організації (ППО) РАЕС за підтримки адміністрації та профспілкового комітету атомної електростанції та профспілкового комітету НАЕК «Енергоатом».

Спортивний захід проводився з метою популяризації здорового способу життя серед працівників РАЕС та населення регіону, збереження довкілля, у підтримку позитивного іміджу атомної енергетики та інформування про продовження терміну експлуатації першого енергоблоку мільйонника РАЕС, як запоруки розвитку регіону, екологічного благополуччя населення.

Перед початком змагань на пристанційній площі діяло спортивне містечко, де усі бажаючі мали змогу сфотографуватись на спеціальній фотозоні. Розігріти м’язи та налаштуватись на бадьорий старт учасникам забігу допомогла розминка, яку провела фітнес-тренер палацу культури управління соціальними об’єктами (УСО) РАЕС Ірина Левченко.

Участь у змаганнях, які проходили на двох дистанціях 5 та 10 км взяли спортсмени-аматори з міст-суптників РАЕС та ХАЕС, Рівного, смт. Володимирця та Томашгорода. Особливістю забігу стало, те, що його учасники стартували і фінішували на центральній площі перед прохідною Рівненської АЕС, а маршрут пролягав довкола атомної станції, в буквальному сенсі – під градирнями.

Генеральний директор РАЕС Павло Павлишин, який також долучився до забігу, зауважив високий рівень підготовки та організації спортивного заходу та висловив підтримку у його проведенні у майбутньому. «Кубок «РАЕС CUP» успішно стартував. Подібні заходи допомагають згуртувати колектив РАЕС  ще більше, а також донести інформацію,  що атомна енергетика є безпечною і саме за нею майбутнє промисловості України. Мій особистий результат у змаганні став для мене несподіванкою, якщо чесно думав, що він буде гіршим. Проте, як кажуть головне не перемога, а участь, тим паче у нашій спільній із рівненськими атомниками справі. Надалі планую взяти участь у веломарафоні «100 Велоwatt» - розповів Павло Яремович.

«Без перебільшення скажу, що захід став справжнім  святом, яке вдалося на всі 100%. Його атмосфера неабияк заряджала та надихала лише на позитивні вчинки. Приємно бачити велику кількість учасників змагань та  членів їх сімей. Переконаний, краса і велич РАЕС змінила ставлення до атомної енергетики тих, хто вперше сьогодні побував на майданчику електростанції», – прокоментував голова первинної профспілкової організації Іван Мельник.

За результатами змагань серед чоловіків на дистанції 5км першим став досвідчений бігун із Рівного Максим Сліпченко.  Друге та третє місця розділили працівники Рівненської АЕС Артем Тимофіїв - цех теплової автоматики та вимірювань (ЦТАВ) та Олександр Карпович - цех теплових та підземних комунікацій (ЦТПК). «Особливої підготовки взагалі не було. Це був другий забіг у моєму житті. Перший відбувся за декілька днів до цього на стадіоні однієї із місцевих шкіл. Насправді, я надаю перевагу велоспорту, тому наразі активно готуюся до наступних етапів Кубку, де задіяний «двоколісний  друг», - поділився враженнями О. Карпович, - Хотілося б зазначити, що усі спортівенти, які проводяться на РАЕС дуже цікаві. Завдяки потужній підтримці адміністрації електростанції, в особі її генерального директора Павла Павлишина, останніми роками почав розвиватися аматорський спорт, що дуже тішить, тут кожен бажаючий має можливість спробувати свої сили, побути у компанії однодумців».

Найкращою серед жінок, які брали участь лише на дистанції 5 км, стала приватний підприємець Вараша Людмила Ходаковська. Володаркою срібла стала Оксана Огієвич (м. Київ), а бронзи -  Тетяна Шибалова (м. Нетішин).  

На дистанції 10 км у категорії чоловіки перше місце посів Дмитро Стецюк  (м. Рівне). Другу сходинку п’єдесталу зайняв Віталій Жданюк працівник ЦТАВ та Олeксандр Прокопович (цех з ремонту тепломеханічного устаткування енергоремонтного підрозділу).

«Завдяки підтримці і сприянню адміністрації та первинної профспілкової організації РАЕС призери змагань нагороджені грошовими преміями та ексклюзивними медалями у формі градирні, дизайн яких розробив інженер-графік навчально-тренувального центру РАЕС Євгеній Остапович. Кожен учасник забігу отримав сувенірну медаль із логотипом події. Окрім того, Організація молоді РАЕС завдячує успішному проведенню першого етапу Кубка структурним підрозділам електростанції: ЦТПК, УСО, цеху господарського обслуговування, управлінню інформації та зв’язків з громадськістю. Наступним – другим етапом Кубку «РАЕС CUP» стануть змагання з крос-кантрі для любителів гірського велосипеда «Перегони на Хомецькій», що відбудуться 19 травня у всесвітній велодень. Також цей захід буде присвячено знаменній даті для рівненських атомників – 45-річчю Рівненської АЕС» - підсумував голова ОМ  ППО РАЕС Євгеній Бураков.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію