Діяльність

26.03.2018

Щиро дякуємо за підтримку акції «Lots of Socks»!

Щиро дякуємо за підтримку акції «Lots of Socks»!

За результатами акції-флешмобу «Lots of Socks», присвяченій «Всесвітньому дню людини з синдромом Дауна», який відзначався 21 березня 2018 року, працівники Компанії зібрали понад 5 тисяч гривень.

Щиро дякуємо всім, хто долучився та зробив свій внесок у фінансування Центру раннього розвитку для дітей із синдромом Дауна. Синдром Дауна – найпоширеніша генетична аномалія, обумовлена наявністю у людини додаткової, третьої, хромосоми в 21-й парі. Народження дитини з таким синдромом не залежить від способу життя батьків, стану їхнього здоров’я, шкідливих звичок, харчування, статку, освіти чи національності. В київському Центрі дітям допомагають вчитися говорити, рахувати й писати, розвиватися й інтегруватися в суспільство.

За традицією, саме 21 березня по всьому світу проходять акції на підтримку дітей із синдром Дауна. Компанія Енергоатом з 2015 року тісно співпрацює із Всеукраїнською благодійною організацією «Даун Синдром» і є активним учасником її проектів з міні-футболу, пейнтболу та боулінгу. Минулоріч працівники Компанії також активно підтримали акцію «Lots of Socks».

Довідка. ВБО «Даун Синдром» – неприбуткова батьківська організація, що об’єднує понад 740 сімей з усіх регіонів України. Її завдання – реалізовувати програму ранньої допомоги для дітей з синдромом Дауна та формувати в суспільстві толерантне ставлення до людей з особливими потребами. Ця організація існує в Україні з 2003 року і є учасником всесвітньої асоціації Даун Синдром. ВБО «Даун Синдром» надає методичну допомогу, консультаційні та соціальні послуги батькам і профільним фахівцям, веде серйозну просвітницьку роботу. Завдяки роботі ВБО «Даун Синдром» більш ніж 800 сімей мають можливість отримувати правдиву та сучасну інформацію про можливості своїх дітей для життя та розвитку.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію