Діяльність

02.01.2018

Енергоатом передав ВБО "Даун Синдром" подарунки до Нового року та Різдва Христового

Енергоатом передав ВБО

29 грудня працівники центру зовнішніх інформаційних комунікацій Енергоатома відвідали святковий захід для дітей із синдромом Дауна, розвитком яких опікується Всеукраїнська благодійна організація «Даун Синдром». Вони передали дітям у якості новорічних подарунків ігрові комплекти кінетичного піску. Використовуючи ці комплекти, діти зможуть комфортно і ефективно займатися творчим ліпленням, що сприятиме їхньому розвитку і розвагам.

Усі діти та їхні батьки висловили подяку Енергоатому за подарунки. Колектив Компанії вже кілька років тісно співпрацює з ВБО «Даун Синдром» і бере активну участь в благодійних проектах цієї організації – благодійних спортивних турнірах та акціях по збору коштів. На зібрані кошти для малюків із синдромом Дауна купуються спеціальні розвиваючі посібники та необхідні матеріали для розвитку та навчання.

Довідково. ВБО «Даун Синдром» - неприбуткова батьківська організація, що об’єднує сім’ї з усіх регіонів України, в яких виховуються діти із синдромом Дауна. Завдання організації - покращення якості життя для людей з синдромом Дауна в Україні. Організація існує в Україні з 2003 року та є представником в Україні Всесвітньої асоціації Даун-Синдром.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію