Діяльність

29.12.2017

Представники Южно-Українського енергокомплексу привітали вихованців Березківської школи-інтернату з Новим роком

Одяг, м'ячі, торти, набори цукерок та 12 тисяч гривень на придбання м'якого інвентарю для спальних приміщень отримали в подарунок від колективу Южно-Української АЕС вихованці Березківської школи-інтернату (Кривоозерський район). На чолі делегації атомників, які приїхали до дітей під Новий рік, був генеральний директор ВП ЮУАЕС Володимир Лісніченко, також колишній випускник цієї школи.

Вихованці інтернату з нетерпінням чекали на гостей й звісно зраділи подарункам. Шефство над дітьми Березківської школи колектив енергокомплексу взяв 2016 року Тепер представники підприємства та дітвора школи обмінюються візитами: атомники їдуть з презентами до підшефних, а діти - з екскурсією на АЕС.

Директор навчального закладу Зінаїда Халімон зазначає, що гостям діти раді завжди. І, попри те, що в школі серйозних проблем із забезпеченням немає, подарунки енергетиків приймають з вдячністю.

«Діти у нас хороші. Вони успішно вступають до вишів. Наприклад, цього року стали студентами 23% від загальної кількості випускників», - розповідає про своїх підопічних Зінаїда Халімон.

Щорічно напередодні Дня святого Миколая колектив ВП ЮУАЕС проводить благодійну акцію зі збору грошей на придбання одягу, взуття та засобів першої необхідності для вихованців Рацинської та Березківської шкіл-інтернатів. Нинішня акція тривала з 20 листопада по 15 грудня - крім одягу, взуття та іграшок, атомники зібрали 25 тисяч гривень (було поділено порівну між двома підшефними навчальними закладами).

«Діти зустрічали нас радісно, - розповідає один з учасників делегації - голова профкому цеху теплової автоматики та вимірювань ЮУАЕС Євген Підгурський. - Ми привезли 255 солодких подарунків від профспілкового комітету підприємства, 4 великі торти - подарунок вихованцям від генерального директора, а також зібрані під час благодійної акції гроші, одяг і спортивний інвентар. Особливо малюкам сподобався святковий концерт, підготовлений театром естрадної пісні «Галатея» (діє на базі Палацу культури атомної станції). А в червні на прохання адміністрації школи ми подарували дітям нову фотокамеру «Сanon», за допомогою якої вони створюють фотоісторію навчання та життя в інтернаті».

Генеральний директор ВП ЮУАЕС Володимир Лісніченко, вітаючи з новорічними святами вихованців школи, побажав дітям міцного здоров'я, щастя та успіхів у навчанні.

Довідка. Сьогодні в Березківській школі виховуються 252 дитини (24 з яких дитсадівського віку від 3-х до 6 років, 68 – дітей-сиріт і позбавлених батьківської опіки).


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію