19.12.2017

Хмельницькі атомники у День святого Миколая влаштували дітям свято

У день святого Миколая працівники Хмельницької АЕС влаштовують свято не лише своїм дітям. За давньою традицією, колектив атомників готує подарунки від Миколая для дітей, які найбільше потребують уваги. Уже котрий рік поспіль добрий Миколай в особі представників Хмельницької АЕС відвідує маленьких пацієнтів в Нетішинській медико-санітарній частині.

Цьогоріч ця традиція також не змінилась, працівники відділу соціального розвитку та представники профспілкової організації Хмельницької АЕС, відвідали та передали подарунки від Святого Миколая дітлахам, яким довелося зустрічати свято в лікарні.

Солодкі подарунки та вітання отримали 17 юних нетішинців, які, на жаль, захворіли і перебувають на лікуванні.

В холі дитячого відділення медсанчастини зібралися пацієнти та медичний персонал, аби привітати Святого Миколая та отримати солодощі.

Маленька Аня Федюк дуже задоволена, адже хоч і захворіла, проте Миколай для дівчинки приніс приємний сюрприз. Вона знає, що це великий Святий і щороку пише йому листа.

Подарувавши радість дітям, працівники атомної станції у відповідь отримали частинку тепла і світла, адже їм вдалося здійснити невеличке диво.