Діяльність

12.12.2017

Команда Енергоатома взяла участь у VI благодійному турнірі «Кубок відкритих сердець – 2017»

Команда Енергоатома взяла участь у VI благодійному турнірі «Кубок відкритих сердець – 2017»

9 грудня 2017 року в рамках проекту співпраці НАЕК «Енергоатом» з Всеукраїнською благодійною організацією «Даун Синдром» працівники Компанії взяли участь у шостому благодійному турнірі з боулінгу.

Наша корпоративна команда достойно виступила та отримала відзнаку за участь у заході на підтримку дітей із синдромом Дауна. Метою проведення спортивного заходу був збір коштів на програми раннього розвитку дітей із синдромом Дауна.

Цьогоріч у турнірі взяли участь 19 команд, було зібрано 250 тисяч гривень. Це означає, що 45 дітей зможуть отримати послуги у Центрі раннього розвитку ВБО «Даун Синдром».

Координатор проектів ВБО «Даун Синдром» Наталія Грушова зазначила: «Сподіваємось, що кожен учасник команди відпочив і отримав заряд позитивних емоцій та вражень, а Енергоатом й надалі будете підтримувати людей із синдромом Дауна!»

Довідка. ВБО «Даун Синдром» недержавна, некомерційна організація, яка надає методичну допомогу, консультаційні та соціальні послуги батькам і профільним фахівцям, веде серйозну просвітницьку роботу. Завдяки роботі ВБО «Даун Синдром» більш ніж 800 сімей мають можливість отримувати правдиву та сучасну інформацію про можливості своїх дітей для життя та розвитку.

З 2015 року НАЕК «Енергоатом» тісно співпрацює із Всеукраїнською благодійною організацією «Даун Синдром» і є активним учасником її проектів з міні-футболу, пейнтболу та боулінгу. Неодноразово наша команда ставала переможцем у турнірах.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію