Діяльність

18.09.2015

Енергетики Хмельницької АЕС святкуватимуть день міста

19 вересня 2015 року жителі міста-супутника Хмельницької АЕС святкуватимуть день міста, історія якого нерозривно пов’язана із енергетичним велетом.

Сорок років тому Міненерго СРСР було затверджено рішення про будівництво АЕС. Постановою Ради Міністрів УРСР від 10.12.75 №536, з 50 конкуруючих майданчиків було обрано майданчик у районі с. Нетішин Хмельницької області. Саме тоді розпочалася новітня історія міста енергетиків.

В рамках святкування дня міста пройде урочиста хода «Нетішин об’єднує нас», будуть випущені в небо ліхтарики в пам’ять про патріотів України, які відстоювали честь і незалежність держави.

За участі підприємств, установ, організацій, громадськості міста та сіл новоутвореної Нетішинської міської територіальної громади буде організовано благодійний ярмарок, а також акції «Стань частиною цілого» та «Долоньки побажань» в підтримку земляків в зоні АТО.

Під час святкування дня міста-супутника Хмельницької АЕС відбудеться також низка культурно-мистецьких та спортивних заходів за участі художників, майстрів народної творчості, художніх колективів міста та регіону, спортсменів та місцевих жителів.

В рамках святкування відбудеться традиційний легкоатлетичний пробіг від Хмельницької АЕС центральними вулицями міста до міського стадіону.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію