Діяльність

Конкурси

21.12.2015 Конкурси На ЮУАЕС визначили переможців конкурсу дитячої творчості «Атом для миру та процвітання»

18 грудня в інформаційному центрі «Імпульс» Южно-Української АЕС нагородили переможців, призерів і учасників міського конкурсу дитячої творчості «Атом для миру та процвітання», який традиційно проводиться напередодні професійного свята енергетиків. Цього року призерами стали 27 юних талантів з міста-супутника АЕС. Усього на конкурс, що проходив у трьох вікових категоріях, було надано 86 робіт.

15.05.2015 Конкурси В Енергоатомі визначили переможців щорічного конкурсу дитячо-юнацької творчості

В НАЕК «Енергоатом» визначено переможців десятого щорічного конкурсу дитячо-юнацької творчості «АЕС – Добробут – Батьківщина» за темою «Достойні нащадки козацької слави», що проводиться серед молоді міст-супутників атомних станцій України.

20.03.2015 Конкурси, Новини Оголошено переможців Конкурсу наукових доповідей серед молодих працівників Енергоатома

20 березня відбулась урочиста церемонія оголошення переможців Конкурсу наукових доповідей серед молодих працівників ДП «НАЕК «Енергоатом», який проводився у лютому поточного року у відокремлених підрозділах Компанії. Конкурс проводиться за підтримки Первинної профспілкової організації Енергоатома.

18.02.2015 Конкурси Дитячо-юнацький конкурс «АЕС – добробут – Батьківщина» за темою «Достойні нащадки козацької слави» оголошено серед молоді міст-супутників АЕС України

З метою активізації творчого потенціалу дітей та підлітків, розвитку розуміння єдності та цілісності країни, патріотичного виховання в сучасних умовах, адміністрація ДП «НАЕК «Енергоатом» та профспілковий комітет ДП «НАЕК «Енергоатом» оголошують дитячо-юнацький конкурс «АЕС – добробут – Батьківщина» за темою «Достойні нащадки козацької слави».
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію