Діяльність

Конкурси

17.12.2014 Конкурси, Новини Компанії «Енергоатом» визначив переможців конкурсу рефератів з атомної енергетики

У Києві відбулося нагородження переможців конкурсу рефератів з атомної енергетики та ядерної фізики серед учнів старших класів України. Організаторами виступили Українське ядерне товариство та ДП «НАЕК «Енергоатом» за участі кафедри атомних електричних станцій Одеського національного політехнічного університету (ОНПУ).

13.10.2014 Конкурси На ХАЕС проведені конкурси профмайстерності серед молодих працівників «Енергоатома»

10 жовтня 2014 року на базі ВП «Хмельницька АЕС» були проведені конкурси професійної майстерності серед молодих працівників ДП «НАЕК «Енергоатом»

02.10.2014 Конкурси, Новини В «Енергоатомі» визначили переможців конкурсу дитячого малюнку «Ні – війні!» серед молоді міст-супутників АЕС України

29 вересня 2014 року в ДП НАЕК «Енергоатом» визначили переможців дитячо-юнацького конкурсу за темою «Ні – війні!» серед молоді міст-супутників АЕС України у творчому жанрі «Малюнок».

20.05.2014 Конкурси, Новини В «Енергоатомі» визначили переможців щорічного конкурсу дитячо-юнацької творчості

В ДП НАЕК «Енергоатом» визначено переможців дев’ятого щорічного конкурсу дитячо-юнацької творчості «АЕС – Добробут – Батьківщина» за темою «Україна єдина», що проводиться серед молоді міст-супутників атомних станцій України.

31.03.2014 Конкурси, Новини Конкурс наукових доповідей серед молодих працівників ДП НАЕК «Енергоатом» 2014 року

Конкурс наукових доповідей серед молодих працівників ДП НАЕК «Енергоатом» пройшов у березні в Києві. Він став фінальним етапом конкурсів, які проводилися в лютому у відокремлених підрозділах Компанії.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію