Діяльність

04.05.2018

На ЗАЕС визначені переможці конкурсу наукових доповідей серед молодих працівників

На Запорізькій АЕС відбувся конкурс доповідей на науково-технічні і соціальні теми серед молодих працівників і молодих фахівців Запорізької АЕС. Проходить він двічі на рік в рамках традиційного огляду «Ми так живемо, працюємо та відпочиваємо».

За підсумками конкурсу на 1 місці інженер-технолог цеху дезактивації (ЦД) Олеся Дрозд. Друге - у електромонтера електричного цеху (ЕЦ) Артема Кучерука. Третє зайняла лаборант хімічного аналізу водно-радіохімічної лабораторії (ВРХЛ) Катерина Карева.

На 4 і 5 місці відповідно електромонтер ЕЦ Дмитро Коробка та інженер з технагляду хімічного цеху (ХЦ) Роман Победря.

Всі доповідачі були добре підготовлені, зуміли визначити значимі для виробництва теми, грамотно їх розкрити та представити.

Оцінювання конкурсу велося по 10-бальній системі з урахуванням актуальності та важливості теми, а також повноти та доступності викладеного матеріалу, новизни пропозицій і підходів, особистого внеску автора, практичної цінності викладеного матеріалу і оформлення презентації.

До складу журі увійшли представники різних підрозділів ВП ЗАЕС. Вони висловили надію на те, що напрацювання доповідачів будуть цікавими і корисними для виробництва, знайдуть практичне застосування і посприяють підвищенню надійності експлуатації АЕС. Члени журі звертали особливу увагу на значимість та реальність практичного застосування пропонованого матеріалу.

За тематикою переможці конкурсу висвітлили в своїх доповідях наступні теми:

«Про вдосконалення системи поводження з радіоактивними відходами (РАВ) на ЗАЕС, безконтактної дезактивації металевих радіоактивних відходів» - інженер-технолог ЦД Олеся Дрозд;

«Про психологію безпеки праці, психологічні характеристики персоналу» - електромонтер ЕЦ Артем Кучерук;

Як підвищити інтерес у молоді до вивчення технічних спеціальностей в атомній енергетиці виклала в доповіді лаборант хімічного аналізу ВРХЛ Катерина Карева.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію