Діяльність

23.04.2018

Цьогоріч на конкурсі наукових доповідей Енергоатома РАЕС представлятимуть троє учасників

На Рівненській АЕС завершився перший етап конкурсу наукових робіт серед молоді «НАЕК «Енергоатом», учасниками якого стали шестеро молодих працівників віком до 35 років. Захід є відбірковим етапом Всеукраїнського конкурсу та традиційно проводиться під егідою Організації молоді (ОМ) за сприяння адміністрації та первинної профспілкової організації (ППО) РАЕС.

Заохочувати ініціативу, розкривати науково-технічний потенціал та підвищувати загальний рівень знань молодих працівників Компанії покликаний щорічний конкурс наукових доповідей у сфері атомної енергетики, який проводиться у два етапи: перший – у відокремлених підрозділах, другий – в Дирекції НАЕК «Енергоатом» між відокремленими підрозділами та Дирекцією Компанії.

Цьогоріч за звання кращого у виробничій та соціальній номінаціях змагалися представники шести цехів та підрозділів Рівненської АЕС: служби аналізу безпеки (САБ), управління інформації та зв’язків з громадськістю (УІтаЗГ), цеху теплової автоматики та вимірювань (ЦТАВ), реакторного цеху (РЦ-1), хімічного цеху (ХЦ) та цеху з ремонту тепломеханічного устаткування енергоремонтного підрозділу (ЦРТМУ ЕРП).

Конкурсна комісія у складі досвідчених атомників, відзначила різноплановість наукових робіт та високий рівень підготовки молоді. Оцінювали якість доповіді заступник генерального директора з персоналу Ігор Вітковський, начальник навчально-тренувального центру Юрій Єлісєєв, заступник начальника цеху з експлуатації Дмитрій Галкін, голова ППО РАЕС Іван Мельник та голова ОМ ППО Євгеній Бураков. В наукових розробках враховувались актуальність та важливість тематики, можливість її практичного застосування у виробництві, економічна доцільність, самопрезентація, виклад матеріалу та робота з аудиторією. Крім того, кожен учасник не просто презентував свою доповідь, а й захищав її згідно з умовами конкурсу, відповідаючи на додаткові питання членів конкурсної комісії.

За результатами оцінювання, в категорії «Виробничий напрямок» перше місце присуджено інженеру-технологу ХЦ Анатолію Чухраю, який презентував проект на тему «Аналіз підходів до технічного переоснащення (реконструкції) водопідготовчої установки хімводоочищення Рівненської АЕС». Друге місце цієї ж номінації отримав оператор РЦ-1 Андрій Красінський, який присвятив свою доповідь темі «Вдосконалення водно-хімічного режиму першого контуру шляхом дозування цинку в теплоносій». Трійку переможців замкнув провідний інженер ЦТАВ Олександр Лавренчук, який виклав своє бачення у темі «Автоматичне випробування алгоритмів ТЗБ та С на платформі ПТК «RadiCs».

Автором кращої доповіді соціально-профспілкового напрямку визнано єдину представницю прекрасної статі – кореспондента УІтаЗГ Тетяну Федорову з роботою «Діяльність корпоративного ЗМІ як складова розвитку культури безпеки РАЕС (на основі аналізу роботи редакції телебачення та радіомовлення УІтаЗГ)».

Голова журі Ігор Вітковський вражений різноманітністю тем та рівнем підготовки учасників конкурсу. «Усі доповідачі відповідально підійшли до завдань, теми серйозно опрацьовані та проаналізовані. Автори-переможці будуть нагороджені грошовими преміями відповідно до «Положення про проведення конкурсу наукових доповідей серед молодих працівників ДП НАЕК «Енергоатом». Трійка кращих представлятиме Рівненську АЕС на галузевому конкурсі наукових доповідей серед молодих працівників, який відбудеться у червні 2018 у Києві», - зазначив І. Вітковський

«Такі заходи корисні, адже вони дають можливість молоді проявити себе, повірити у свої сили. Показовим є той факт, що сьогодні переможцями конкурсу стали новачки, - відзначив голова ОМ Євгеній Бураков, - Теми доповідей показали, що кожен з учасників піклується про ефективність діяльності електростанції, її економічну складову, підвищення рівня безпеки. Молодь небайдужа - це найважливіше».


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію