Діяльність

16.04.2018

На Запорізькій АЕС підбито підсумки конкурсу рефератів «Ядерна енергія і світ»

12 квітня 2018 року в інформаційному центрі Запорізької АЕС підбито підсумки відбіркового туру щорічного конкурсу рефератів «Ядерна енергія і світ» серед учнів старших класів навчальних закладів м. Енергодар.

На конкурс в цьому році було представлено 9 рефератів. Журі, до складу якого увійшли фахівці навчально-тренувального центру, відділу ядерної безпеки, цеху радіаційної безпеки, управління роботи з громадськістю та ЗМІ і методист науково-методичного центру міського управління освіти Енергодарської міської ради визначили трьох переможців.

Кращою одноголосно визнана робота учениці Енергодарського навчально-виховного комплексу №5 Птухи Катерини, яка розкрила тему «Місто як текст: знакові системи Енергодарського простору».

Друге місце присвоєно учениці Енергодарської ЗОШ №7 Омельченко Валерії. Тема її роботи - «Система фізичного захисту ВП «Запорізька АЕС» і кібербезпека як її складова».
Третє місце журі присвоїло учениці Енергодарської багатопрофільної гімназії «Гармонія» Сафіулліній Аліні. Її робота – «Вивчення взаємозв'язку між кліматичним режимом в межах зони розташування і роботою ВП ЗАЕС».

Члени журі відзначили, що тематика робіт цього року свідчить про те, що учні цікавляться не тільки різними аспектами експлуатації атомних станцій, але і питаннями фізичного захисту і кібербезпеки, соціальним пакетом працівників АЕС, а також дослідженням фізичного простору м.Енергодар в семіотичному контексті. При оцінюванні робіт враховувалася актуальність представлених тим, знання в галузі атомної енергетики, а також самостійність, оригінальність мислення та вміння розкрити тему реферату.

Переможці конкурсу будуть представляти Запорізьку атомну електростанцію в фіналі Всеукраїнського конкурсу рефератів, організаторами якого виступають Українське ядерне товариство і ДП «НАЕК «Енергоатом» за участю профільних вузів України, що готують кадри для атомної енергетики.

Фінал Всеукраїнського конкурсу рефератів відбудеться в м.Київ з 26 по 27 квітня 2018 року.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію