Діяльність

06.02.2018

Енергоатом розпочинає дитячо-юнацький конкурс творчості «Енергоатом: з чистою енергією в майбутнє»

Енергоатом розпочинає дитячо-юнацький конкурс творчості «Енергоатом: з чистою енергією в майбутнє»

Енергоатом розпочинає міжрегіональний дитячо-юнацький конкурс творчості «Енергоатом: з чистою енергією в майбутнє», що проводиться серед дітей та молоді міст розташування відокремлених підрозділів «НАЕК «Енергоатом» та Дирекції Компанії.

Організаторами Конкурсу є адміністрація ДП «НАЕК «Енергоатом» та первинна профспілкова організація ДП «НАЕК «Енергоатом».

Метою проведення конкурсу є популяризація знань про атомну енергетику як перспективне джерело екологічно чистої енергії, що сприяє розвитку України та робить значний внесок у протистояння глобальним кліматичним змінам.

Завдання Конкурсу – формування у дітей позитивного ставлення до ядерної галузі, підвищення рівня обізнаності щодо діяльності та значення атомної енергетики, а також сприяння зацікавленості у виборі професій за профільними спеціальностями.

Учасники Конкурсу
• перша вікова група – від 10 до 13 років;
• друга вікова група – від 14 до 17 років.

Конкурсні номінації:
• образотворче мистецтво (живопис, малюнок, графіка);
• декоративно-прикладне мистецтво;
• анімація або короткометражне відео.

Конкурс відбудеться в два етапи:

• І-й (відбірковий) етап проводиться у містах розташування ВП «НАЕК «Енергоатом», Дирекції Компанії та ВП Київського розташування до 01 травня 2018 року (діти працівників Дирекції Компанії і ВП Київського розташування – до центру зовнішніх інформаційних комунікацій: 01030 м. Київ, вул. І.Франка, 29 (флігель)).

• ІІ-й етап (фінал) проводиться у вересні 2018 року в м. Києві.

Увага! Для участі у фіналі заходу організаторами І етапу до 01 липня 2018 року надсилаються дані  відповідно до вимог творчих робіт зазначених у Положенні про Конкурс (п.7.4; додаток 1).

Нагородження пам’ятними подарунками переможців, які вибороли Гран-прі, І,ІІ і ІІІ місця та отримали заохочувальні відзнаки на II-му етапі Конкурсу буде організоване у м. Києві у формі урочистої церемонії за участю керівництв ДП «НАЕК «Енергоатом» та ППО Компанії.

Детальні умови конкурсу викладено у Положенні про проведення конкурсу.

Контакти координатора: Наталія Лашевич, 277-79-08 (вн. 30-62).
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію