Діяльність

03.02.2017

Енергоатом та Українське ядерне товариство розпочинають Всеукраїнський конкурс рефератів «Ядерна енергетика і світ»

Енергоатом та Українське ядерне товариство розпочинають Всеукраїнський конкурс рефератів «Ядерна енергетика і світ»

З метою залучення школярів до поглиблення та популяризації знань про ядерну енергетику і ядерну фізику, підтримки обдарованої молоді, яка прагне розширити свій світогляд в атомній галузі Українське ядерне товариство і ДП «НАЕК «Енергоатом», за участю профільних ВНЗ – Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», Одеського національного політехнічного університету та Національного університету «Львівська політехніка», розпочинають Всеукраїнський конкурс рефератів на тему: «Ядерна енергетика і світ».

Учасниками конкурсу можуть бути учні старшої школи (9–11 класів), молодь ліцеїв та гімназій, які цікавляться різними аспектами вивчення ядерної фізики і ядерної енергетики, історією та набутим досвідом людства в розвитку атомної галузі, а також виявляють схильність до науково-дослідницької роботи та прагнуть розкрити свої творчі здібності.

На конкурс приймаються індивідуальні роботи у формі реферату або науково-дослідницької роботи, в яких відображаються результати аналізу чи досліджень автора з обраної теми.

Конкурс проводиться у два етапи:

           І етап (відбірковий) проводиться до 20 травня 2017 року:

            а)  в містах-супутниках українських АЕС та в Іванківському районі     Київської області;

            б) в Києві шляхом загального відбору робіт по Україні.

            ІІ етап (фінал) проводиться в кінці вересня 2017 року в одному з міст розташування профільних ВНЗ – Києві, Одесі або Львові. На цьому етапі визначаються три конкурсні роботи, що посіли 1-ше, 2-ге і 3-тє місця та до трьох робіт в номінаціях додаткового заохочення за оригінальною ознакою.

Для участі у фіналі конкурсу організаторами І етапу конкурсу в містах-супутниках українських АЕС та в Іванківському районі Київської області до 15 вересня 2017 року надсилається пакет документів, зазначених у Положенні про конкурс (Завантажити). Роботи з інших міст України  надсилаються за адресою: 01030 м. Київ, вул. І. Франка, 29 (флігель), Центр зовнішніх інформаційних комунікацій, електронна версія – за адресою: n.lashevych@direkcy.atom.gov.ua.

За результатами конкурсу рефератів компетентним журі визначатимуться переможці, які будуть нагороджені цінними призами, грамотами та пам'ятними подарунками.

Контакти координатора проекту: (044) 277-79-08 Лашевич Наталія Валентинівна. 

 

Документ

 
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію