Діяльність

30.05.2016

В Енергоатомі визначено переможців конкурсу на створення корпоративної сувенірно-подарункової продукції

24 травня відбулося визначення переможців конкурсу на створення корпоративної сувенірно-подарункової продукції ДП «НАЕК «Енергоатом». Роботи учасників оцінювало конкурсне журі.

У номінації «Великий подарунковий сувенір для нагородження організації чи окремої особи з відповідної значної події» місця розподілилися таким чином:

І місце  –   Балагуріна Олена Василівна (ВП «Хмельницька АЕС») – таріль з оригінальним розписом.
ІІ місце – Осауленко Андрій Федорович (ВП «Аварійно-технічний центр»)  – настільна стела з логотипом і підсвітлюванням.
ІІІ місце – Борковська Наталія Миколаївна (ВП «Хмельницька АЕС») – ваза.

У номінації «Роздатковий сувенір для розповсюдження в рамках заходів, що проводяться ДП «НАЕК «Енергоатом» переможцями стали:

І місце  –  Саворона Віктор Петрович (ВП «Рівненська АЕС») – листівка з паливною пігулкою.
ІІ місце – Осауленко Андрій Федорович (ВП «Аварійно-технічний центр») – розкладна конструкція з кубів із зображенням АЕС.
ІІІ місце – Куликов Олександр Павлович  (ВП «Атоменергомаш»), Притика Віталій Григорович (ВП «Атоменергомаш») – брелоки.

Переможці конкурсу отримають грошові премії.

За умовами конкурсу учасники могли надати на розгляд журі готовий зразок сувенірно-подарункового виробу або макет такого виробу. 

Організатори конкурсу метою його проведення ставили залучення ініціативних працівників Енергоатома до діяльності з підвищення іміджу та популяризації атомної енергетики, а також налагодження ефективної внутрішньокорпоративної комунікації та обміну ідеями серед працівників Енергоатома. Крім цього організатори розраховували, що роботи учасників можна буде використати для створення оригінальних корпоративних сувенірно-подарункових виробів власного виробництва, які найбільшим чином відображають основні принципи роботи Компанії, які виражено у слогані «Безпечно. Надійно. Екологічно».

Роботи учасників конкурсу
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію