Діяльність

05.10.2018

Енергоатом поділився досвідом з інтеграції Цілей сталого розвитку ООН у діяльність Компанії

Енергоатом поділився досвідом з інтеграції Цілей сталого розвитку ООН у діяльність Компанії

НАЕК «Енергоатом» став учасником семінару-дискусії, присвяченого інтеграції Цілей сталого розвитку (ЦСР) в практику управління та звітності компаній. Захід відбувся 4 жовтня у Києві та був організований мережею Глобального договору ООН в Україні. Крім Енергоатома участь у семінарі взяли провідні державні та приватні компанії, серед яких «Укрзалізниця», «Carlsberg Україна» та інші.

Метою семінару був обмін досвідом між провідними українськими компаніями з дотримання принципів сталого розвитку ООН, впровадження 17-ти Цілей сталого розвитку в поточну діяльність та реалізації проектів в сфері корпоративної соціальної відповідальності, а також підготовці нефінансової звітності.

В рамках семінару було презентовано ініціативи Енергоатома з інтеграції Цілей сталого розвитку в поточну діяльність компанії. Зокрема, представлено вісім основних пріоритетних напрямків роботи у сфері сталого розвитку та матрицю їх відповідності ЦСР, що була презентована у Нефінансовому звіті Компанії за 2017 рік. Також було презентовано основні ініціативи Енергоатома в сфері корпоративної соціальної відповідальності, соціального розвитку працівників та захисту довкілля.

Довідка. Енергоатом активно впроваджує та реалізує політику в сфері корпоративної соціальної відповідальності та відповідності своєї діяльності Цілям сталого розвитку. В рамках цієї роботи Компанія співпрацює з низкою організацій, які просувають КСВ серед українських приватних і державних компанії, зокрема, Центром «Розвиток КСВ» та мережею Глобального договору ООН в Україні.

У вересні 2018 року Енергоатом презентував свій другий нефінансовий звіт, підготовлений за міжнародним стандартом GRI. З нефінансовим звітом Компанії за 2017 рік можна ознайомитись за посиланням.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію