Діяльність

14.06.2018

На базі навчально-тренувального центру ВП «Атомремонтсервіс» проведене навчання осіб, відповідальних за пожежну безпеку

На базі навчально-тренувального центру ВП «Атомремонтсервіс» (АРС) 11-13 червня було проведене навчання осіб, відповідальних за пожежну безпеку. Навчання проводили викладачі Львівського Державного університету безпеки життєдіяльності (ЛДУБЖД). У навчанні прийняли участь інженерно-технічні працівники ВП АРС, які є відповідальними за пожежну безпеку, та члени комісій з перевірки знань з питань пожежної безпеки.

Навчання складалося із двох частин. Із теоретичної частини, де були розглянуті основні питання законодавчих актів з пожежної безпеки, вимоги пожежної безпеки щодо утримання будівель, приміщень тощо, порядок дій при пожежі або при загорянні. Також фахівці ВП АРС ознайомились з новими досягненнями в галузі пожежної техніки, первинних засобів пожежогасіння.

Друга частина навчання була практичною. Учасники навчання підтримували отримані раніше навики використання первинних засобів пожежогасіння. Для цього була змодельована пожежа класу А, яку гасили за допомогою вогнегасників.

Учасники навчання відмітили високу професійну підготовку викладачів ЛДУБЖД та висловлювали подяку викладачам за цікаві лекції та дискусії. 

Нагадаємо, таке навчання ВП АРС організовує вже у четвертий раз поспіль. Окрім навчання осіб, відповідальних за пожежну безпеку навчання проводилося для осіб, які виконують роботи протипожежного призначення.

Довідка. Відокремлений підрозділ «Атомремонтсервіс» НАЕК «Енергоатом» було створено 21 лютого 2001 року з метою якісного та ефективного виконання ремонтних робіт на атомних електростанціях України.

Діяльність ВП АРС базується на безпечному та ефективному виконанні складних і надрегламентних робіт, зокрема, робіт з проектування, монтажу, ремонту, реконструкції та модернізації обладнання АЕС України.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію