Діяльність

09.02.2018

Майбутні атомники проходять виробничу практику на Запорізькій АЕС

Двадцять один студент третього курсу Одеського національного політехнічного університету прибули на Запорізьку АЕС для проходження виробничої практики, яка триватиме до 23 лютого.

У навчально-тренувальному центрі Запорізької АЕС пройшли організаційні збори, на яких зі вступним словом виступив заступник начальника навчально-тренувального центру з організації професійної підготовки Олексій Коваль. «Виробнича практика для багатьох з вас може стати візитною карткою, тому потрібно постаратися поставитися до навчального процесу з усією серйозністю, приділивши особливу увагу виробничій дисципліні», – підкреслив він.

Відповідно зі спеціальностями студентів сформовано дві групи за напрямками – атомна енергетика і автоматизоване управління технологічними процесами. Заняття для третьокурсників проходять в навчально-технологічному комплексі центру підготовки ремонтного персоналу навчально-тренувального центру Запорізької АЕС з теорією і практикою.

Під час проходження виробничої практики навчання проводиться за аналогією з університетом. Практично кожен день студенти проходять вихідний контроль отриманих знань, а після закінчення практики їх чекає підбиття підсумків і захист практики вже в університеті, де буде дана оцінка їх роботи.

Виробнича практика для майбутніх атомників це їх перша зустріч з виробництвом, а це завжди пізнавально, цікаво і відповідально.

Під час практики студенти з ознайомчою екскурсією відвідають цехи та підрозділи станції, де вони вже як дипломовані фахівці зможуть працювати в майбутньому.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію