Діяльність

30.05.2016

На Рівненській АЕС завершилось стажування президентського кадрового резерву Енергоатома

На Рівненській АЕС завершилось стажування президентського кадрового резерву Енергоатома

На Рівненській АЕС завершилось стажування президентського кадрового резерву НАЕК «Енергоатом». Результати підготовки майбутніх керівників галузі на майданчику РАЕС відзначені позитивною практикою.

Проект зі створення кадрового резерву президента Компанії передбачає підготовку спеціалістів у актуальний та перспективний кадрові резерви. Такий досвід перейнятий з практики західних колег. Проект Національного центру підготовки керівного персоналу «Енергоатому» розроблявся спільно з Єврокомісією. Перед відбором кандидатів у президентський резерв оцінювались їх лідерський потенціал, а також трудова ефективність. У цьому допомогли Академія керівників (НЦ АКАЕ) та бізнес-школа «Міжнародний інститут менеджменту» (МІМ-Київ), яка провела групову програму навчання.

Один з майбутніх кандидатів на посаду президента Компанії, начальник зміни ЮУАЕС Володимир Малиновський розповідає, що усі три дні стажування на РАЕС пройшли в динамічному, конструктивному ключі. За його словами великого схвалення заслуговують усі починання, у яких ініціативне керівництво Рівненської АЕС не боїться робити перші кроки. «Відчувається бажання зробити організаційну систему кращою, прагнення до позитивних змін. Вразили запроваджені автоматизовані системи, які дозволяють в рази зменшити час на виконання робіт, що в результаті підвищує ефективність роботи електростанції».

Директор центру із запобігання і протидії корупції, радник президента НАЕК «Енергоатом» Олег Поліщук вважає, що Рівненську АЕС для підготовки обрали недарма, адже саме вона на сьогоднішній день є найбільш прогресивною у якості позитивних змін. «Принципи, яких дотримуються на РАЕС, а саме: відкритість, прийняття та, наголошу, реалізація логічних і аргументованих рішень, налагоджена комунікація керівництва та персоналу дають, в свою чергу, чудові результати роботи. Для нас це хороший приклад, який потрібно брати за основу й на інших АЕС. Якщо ж в рамках таких масштабних змін буде працювати уся Компанія, то, думаю, коефіцієнт корисної дії та глибина якості прийнятих рішень будуть ще більшими», - коментує Олег Поліщук. Також, за словами радника президента Енергоатому, всі учасники стажування підтримують ідею запровадження у Компанії новітніх технологій роботи та систем управління, які відмінно себе показують на Рівненській АЕС.

Перебування на Рівненській АЕС викликало жвавий інтерес майбутніх керівників галузі та активний обмін думками. Подальше стажування атомників продовжиться на майданчиках інших АЕС, а також в сервісних центрах Компанії.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію