Діяльність

18.04.2016

Енергоатом завершує програму підготовки президентського резерву

22 квітня відбудеться урочисте завершення навчальної корпоративної програми перспективного кадрового резерву президента ДП НАЕК «Енергоатом». 17 представників президентського кадрового резерву отримають свідоцтва про підвищення кваліфікації та сертифікати проходження програми.

Врученню свідоцтв, яке відбудеться о 12.00 у Бізнес-школі МІМ-Київ (вул. Шулявська, 10/12, блок В), передуватиме захист консалтингових робіт. Це – один з пунктів випускного контролю успішності навчання, який підтвердить кваліфікацію резервістів. Екзаменаційна комісія складається з представників бізнес-школи МІМ-Київ та керівництва НАЕК «Енергоатом». Очолить комісію президент Енергоатома Юрій Недашковський.

Після вручення сертифікатів слухачі програми пройдуть стажування на майданчиках АЕС, в сервісних Відокремлених підрозділах, в Дирекції Компанії та зовнішніх організаціях. Стажування розпочнеться вже в травні поточного року.

З вересня 2015 року по квітень 2016 року Навчальний центр «Академія керівників атомної енергетики» ДП «НАЕК «Енергоатом» разом з Бізнес-школою «Міжнародний інститут менеджменту (МІМ-Київ)» проводив навчання 17 представників управлінського складу Енергоатома для президентського резерву у напрямку розвитку ключових управлінських компетенцій, необхідних для роботи Компанії в умовах лібералізації енергоринку України та приєднання до відкритого енергоринку Європейського Союзу.

Курс був розроблений на основі програм MBA з урахуванням специфіки потреб Енергоатома на даному етапі його діяльності. Ключовою ідеєю підготовки резервістів було об'єднання навчання з практичною діяльністю менеджера вищої ланки управління. Етап навчання групи завершується захистом групових навчальних консалтингових проектів, які слухачі, об’єднавшись у групи по 4-5 осіб, розробляли протягом курсу навчання.

Кожна група відігравала роль консалтингової компанії, яку Енергоатом найняв, щоб вирішити одну з наявних у НАЕК проблем. Група аналізувала проблему і розробляла консалтинговий проект по вирішенню проблеми. За результатами захисту робіт у Енергоатомі очікують, що резервісти зможуть надати рекомендації, які можна буде реально впровадити в діяльність компанії.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію