Діяльність

28.03.2018

Енергоатом оголошує конкурс на заміщення вакантної посади заступника гендиректора з економічних та комерційних питань ВП «Атоменергомаш»

Енергоатом оголошує конкурс на заміщення вакантної посади заступника гендиректора з економічних та комерційних питань ВП «Атоменергомаш»

НАЕК «Енергоатом» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади заступника генерального директора з економічних та комерційних питань ВП «Атоменергомаш».

У конкурсі на цю посаду можуть приймати участь особи, які мають:

- повну вищу освіту відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та післядипломну освіту в галузі управління;

- стаж роботи за професіями керівників нижчого рівня відповідного професійного спрямування  - не менше п’яти років;

- навички з аналізу оцінювання і керування ризиками та стратегічне системне мислення;

- навички кризис-менеджера;

- нетерпимість по відношенню до довгострокових застарілих проблем та знаходження в постійному пошуку правильних рішень;

- лідерські якості;

- прихильність до роботи в єдиній команді;

- прихильність до ключових цінностей Компанії.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на ім’я президента ДП «НАЕК «Енергоатом» заяву, до якої додаються: особовий листок з обліку кадрів, автобіографія, копії документів про освіту, науковий ступінь (вчене звання), паспорта, військового квитка (для військовозобов`язаних) чи приписного свідоцтва (для осіб призовного віку), кадрове резюме, декларацію про доходи за 2017 рік, довідку про несудимість. Особи, які працюють у ДП «НАЕК «Енергоатом» чи зараховані до кадрового резерву Компанії і бажають взяти участь у конкурсі, зазначених документів до заяви не додають.

Усі учасники конкурсу можуть подавати додаткову інформацію стосовно  своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, характеристики, рекомендації).

Зазначені вище документи необхідно направляти до департаменту управління кадрами дирекції з кадрів та соціальних питань ДП «НАЕК «Енергоатом» (контактна особа – секретар конкурсної комісії Пушкар Н.А., тел./факс 201-09-86) у термін до 27.04.2018 р.

Засідання конкурсної комісії ДП «НАЕК «Енергоатом» з розгляду кандидатур на заміщення вакантної посади заступника генерального директора з економічних та комерційних питань ВП «Атоменергомаш» ДП «НАЕК «Енергоатом» відбудеться у приміщенні Дирекції ДП «НАЕК «Енергоатом» за адресою: м. Київ, вул. Назарівська, 3.

Додаткова інформація щодо основних посадових обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою ВП «Атоменергомаш» (тел. 06139 64732, 06139 63626).
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію