Діяльність

21.12.2017

Южно-Українську АЕС визнано кращим роботодавцем Миколаївщини

Миколаївський обласний центр Державної служби зайнятості Міністерства соцполітики України визнав Южно-Український енергокомплекс кращим роботодавцем області в номінації «Створення умов для високопродуктивної праці та активного залучення молодих фахівців».

Підсумки року були озвучені на обласному Форумі працедавців, що проходив під гаслом «Грані співпраці в контексті новітніх змін».

Захід було ініційовано з метою посилення соціального діалогу в сфері зайнятості, сприяння формуванню конкурентоспроможного ринку праці та розвитку соціально відповідального бізнесу.

Довідка. Южно-Українська АЕС – розташована на берегах Південного Бугу в місті Южноукраїнськ Миколаївської області і є відокремленим підрозділом ДП НАЕК «Енергоатом». Входить до складу Южно-Українського енергетичного комплексу.

До складу енергокомплексу входять: Южно-Українська АЕС (3 атомні енергоблоки ВВЕР-1000 сумарною потужністю 3000 МВт), Олександрівська ГЕС на річці Південний Буг (2 гідроагрегати, сумарна потужність 11,5 МВт) і Ташлицька ГАЕС (в експлуатацію введено першу чергу: 2 гідроагрегати загальною електричною потужністю в генераторному режимі 320 МВт, у стадії будівництва друга черга – гідроагрегат №3).
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію