Діяльність

23.06.2017

На Хмельницькій АЕС обговорили питання управління людськими ресурсами

22 червня 2017 року завершила роботу Міжнародна робоча група з тематики «Управління людськими ресурсами. Оптимальний процес «омолодження» персоналу.

Учасники робочої групи - представники Всесвітньої організація операторів АЕС (ВАО АЕС) з Чехії, Болгарії, Росії, центрального апарату експлуатуючих організацій НАЕК «Енергоатом» та АЕС України, Вінницького національного технічного університету України.

Члени робочої групи обмінялися інформацією і досвідом вдосконалення діяльності з питань системи соціального захисту працівників атомних електростанцій; деталізації заходів, що проводяться для соціального захисту працівників АЕС різних країн; залучення молодих фахівців для роботи в атомній енергетиці; використання досвіду експлуатуючих організацій інших країн в управлінні персоналом; мотивації персоналу, тощо.

Підводячи підсумки робочої зустрічі, заступник генерального директора з кадрів та соціального розвитку Хмельницької АЕС Віктор Демидюк зазначив, що подібні заходи з обміну досвідом в галузі організації управління людськими ресурсами є надзвичайно важливими, вони сприяють підвищенню безпеки АЕС через підвищення якості організації роботи з персоналом.

Під час роботи робочої групи велику увагу приділили психолого-педагогічній діяльності. Зокрема, зазначалося, що для підвищення ефективності психолого-педагогічної діяльності в області зниження помилок персоналу АЕС доцільна підготовка сертифікованих фахівців для проведення тематичних психологічних тренінгів та залучення психологів АЕС для роботи в розслідуванні малозначущих подій на АЕС.

Учасники зустрічі підтримали пропозицію НАЕК «Енергоатом» організувати подібну зустріч спільно із ВАО АЕС за темою «Особливості будівництва АЕС в сучасних умовах».

Експерти ВАО АЕС та представники робочої зустрічі позитивно відзначили конструктивний підхід фахівців ХАЕС у висвітленні обговорюваних питань.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію