Діяльність

28.02.2017

На Рівненській АЕС стартувало стажування фахівців Дирекції Енергоатома

З Рівненської АЕС розпочалось виконання Графіку стажування персоналу Дирекції НАЕК «Енергоатом» на майданчиках атомних електростанцій. Програма передбачає ознайомлення представників центрального офісу Компанії із внутрішніми процесами роботи АЕС та підвищення їх кваліфікації.

Першими стажерами на РАЕС стали представники департаменту виконавчої Дирекції з якості та управління (ВДЯУ) НАЕК «Енергоатом» - заступник виконавчого директора Андрій Велітченко та інженер з якості I категорії Ірина Семенова. Темами стажування співробітників ВДЯУ стали «Внутрішні аудити, процеси інтегрованої системи управління АЕС» та «Ознайомлення з роботою служби якості. Процеси інтегрованої системи управління».

Індивідуальні програми підвищення кваліфікації розроблені з метою формування у кандидатів системи знань при проведенні внутрішніх аудитів ІСУ Компанії, процесів ІСМ РАЕС та для вирішення завдань покладених на ВДЯУ. Представники «Енергоатома» пройшли підготовчі курси в навчально-тренувальному центрі та службі забезпечення якості (СЗЯ) РАЕС. Стажери також прослухали курси з експлуатації та культури безпеки; ознайомились з організаційною структурою, роботою, персоналом та документацією СЗЯ; процесною моделлю та результативністю процесів ІСУ, ОІСДЕ, АСУД. Також в рамках візиту для столичних гостей було організовано насичену ознайомчу екскурсію до інформаційного центру РАЕС «Полісся», де вони віртуально пройшлися промисловим майданчиком електростанції, переглянули історичні фотографії будівництва РАЕС та її міста-супутника, отримали змістовну інформацію про всі аспекти діяльності енерговелета.

За результатами стажування буде підготовлено звіт з пропозиціями щодо удосконалення ІСУ Компанії та розробки або перегляду процесів. За словами Андрія Велітченка, програму стажування започатковано за ініціативи Президента НАЕК «Енергоатом» Юрія Недашковського. «Рівненська АЕС невипадково обрана першою для реалізації програми стажування, адже вона є лідером у впровадженні сучасних методів управління, якісних нововведень, - коментує А. Велітченко, - Сьогодні ж РАЕС демонструє високу результативність в сфері інтегрованої системи менеджменту, і ми бачимо справді ефективну політику керівництва».

Довідка. Рівненська атомна електростанція (РАЕС) розташована на північному заході Рівненської області. На РАЕС експлуатуються чотири енергоблоки сумарною потужністю 2 835 МВт: блок №1 (ВВЕР-440) потужністю 420 тис. кВт з 1980 року, блок №2 (ВВЕР-440) потужністю 415 тис. кВт з 1981 року, блок №3 (ВВЕР-1000) потужністю 1 млн кВт з 1986 року, блок №4 (ВВЕР-1000) потужністю 1 млн кВт з 2004 року.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію