Діяльність

20.12.2016

На Запорізькій АЕС відбулось посвячення в молоді фахівці

Напередодні професійного свята – Дня енергетика, на Запорізькій АЕС відбулася традиційна урочиста зустріч адміністрації станції з новоприйнятими молодими фахівцями.

В цьому році цехи та підрозділи ЗАЕС поповнили 20 молодих фахівців. Вони влилися в багатотисячний колектив запорізьких атомників, де для них відкриваються великі перспективи.

«На сьогоднішній день це ваша перша ступінь на кар'єрних сходах, з якої починають всі. Далі – все залежить від вас. Перед вами будуть відкриті всі горизонти і на Запорізькій АЕС є все для успішного професійного зростання. На сьогоднішній день ви молоді фахівці, а завтра прийдуть нові і ви повинні показати їм високий рівень культури безпеки та виробничої культури», – сказав генеральний директор ВП ЗАЕС Олександр Остаповець, звертаючись до молодого поповнення.

Присутні на заході керівники станції ознайомили молодих фахівців з основними завданнями, що стоять перед Запорізькою АЕС сьогодні, традиціями колективу. І звичайно всі присутні побажали їм професійного зростання та активної участі у виробничому та суспільному житті станції.

За традицією, на даному заході вшановували переможців конкурсів наукових доповідей НАЕК «Енергоатом», обласного конкурсу обдарованої молоді, 17 кращих працівників за професіоналізм, з нагоди 20-річчя ДП «НАЕК «Енергоатом» і переможців 2016 року у конкурсі наукових доповідей в номінаціях «Виробничий потенціал» і «Краще  виробниче рішення».

Наприкінці зустрічі молодим фахівцям Запорізької АЕС вручили іменні сертифікати та значки, а також пам'ятки, де зібрана найбільш важлива для них інформація.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію