Діяльність

12.10.2016

На Запорізькій АЕС підбили підсумки стажування молодих фахівців

У навчально-тренувальному центрі (НТЦ) Запорізької АЕС підбили підсумки стажування молодих фахівців, головна мета якої - допомогти молодому працівнику влитися в колектив, вникнути в особливості роботи підприємства, підрозділу, ділянки і т.д.

У підведенні підсумків брали участь молоді фахівці, які пропрацювали на Запорізькій атомній електростанції один рік, і їх наставники. До складу комісії входили керівники навчально-тренувального центру, управління кадрів, профспілкового комітету і Ради молодих фахівців, заступники начальників цехів з роботи з персоналом, представники групи організації роботи з навчальними закладами НТЦ. Такі заходи стали традиційними і проходять в рамках реалізації кадрової політики ЗАЕС з роботи з молоддю.

 «Ці дівчата і хлопці пройшли період адаптації, і тепер ми підводимо підсумки, цікавимося, як їм працюється, які вони будують плани, що думають про кар'єрне зростання, чи збираються брати участь в громадському житті підприємства або вже беруть участь, наскільки комфортно молодим фахівцям на нашому підприємстві», - каже інженер групи організації роботи з навчальними закладами НТЦ Галина Попова.

Цього року свої звіти про пройдене стажування представляли 14 молодих фахівців, які працюють в експлуатаційному підрозділі, цеху теплової автоматики та вимірювань, електроцеху, воднорадіохімічній лабораторії і службі головного метролога.

За підсумками співбесіди, всі молоді фахівці пройшли стажування на належному рівні. Члени комісії побажали їм успіхів та кар'єрного зростання.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію