Діяльність

11.08.2016

Молоде покоління рівненських атомників успішно доводить свою майстерність

На Рівненській АЕС проведено конкурс професійної майстерності серед водіїв транспортного цеху (ТрЦ). Молоді спеціалісти боролись за звання кращого працівника структурного підрозділу-перевізника електростанції.

Щорічний конкурс профмайстерності проводиться серед молоді НАЕК «Енергоатом» у два етапи: перший визначає переможця відокремленого підрозділу у певній професійній діяльності, другий – проходить серед фіналістів попереднього етапу і відбирає кращих молодих фахівців Компанії. Цього року конкурс на РАЕС відбувається за 8 професійними спрямуваннями.

За підтримки адміністрації і профкому Рівненської АЕС на майданчику електростанції відбувся вже 7-й конкурс профмайстерності серед молоді транспортного цеху за професією «Водій легкового автомобіля», який проходив у чотири етапи. Теоретична частина відбулася у вигляді тестування з правил дорожнього руху та будови технічного обладнання, практична – проводилась на автомобілі ВАЗ-2109 у вигляді технічного обслуговування та фігурного водіння. Завдання визначення рівня професійних навиків учасників лягло на плечі конкурсної комісії у складі заступника генерального директора РАЕС Романа Гошовського, начальника ТрЦ Сергія Таякіна та інших членів комісії – представників цеху.

Один з організаторів конкурсу, голова організації молоді РАЕС Сергій Омелянець вважає, що такий конкурс корисний, в першу чергу, для керівників підрозділів, адже за його результатами можна визначити напрямки роботи з персоналом, які потребують доопрацювання, а також  майбутні перспективи.

За підсумками насичених конкурсних випробувань перше місце посів Владислав Верба, другу сходинку - Вадим Петрук, бронзовим призером став Юрій Демидюк. Переможці конкурсу отримали грошові премії та винагороди, зокрема - право на підвищення своєї кваліфікації.

За словами переможця Владислава Верби, подібний захід дає змогу проявити себе, випробувати свої сили та показати можливості, - «Участь у конкурсі допомагає самоствердитися та відкрити дорогу до особистісного росту. Звичайно задоволений перемогою та гідно боротимусь за звання кращого серед призерів інших АЕС під час фіналу».

Цьогоріч Рівненська АЕС є організатором проекту та фінальної частини корпоративного конкурсу, що пройде 6-7 жовтня на майданчику електростанції. Молоде покоління  рівненських атомників щороку доводить свою майстерність на Всеукраїнському рівні. Результати конкурсу професійної майстерності водіїв підтверджують, що на Рівненській АЕС працюють справжні професіонали.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію