Діяльність

Робота з персоналом

16.11.2016 Підвищення та підтримка кваліфікації персоналу На ХАЕС триває програма навчання для інструкторів НТЦ
24.10.2016 Взаємодія з вищими навчальними закладами На Южно-Українській АЕС пройшов міжнародний захід «V Літня ядерна школа»
19.10.2016 Підготовка кадрів Студенти Херсонського гідрометеорологічного технікуму ознайомилися з роботою Южно-Українського енергокомплексу

Южно-Український енергокомплекс 13 жовтня відвідали студенти та викладачі Херсонського гідрометеорологічного технікуму Одеського державного екологічного університету. Під час візиту вони побували в інформцентрі, на повномасштабному тренажері блочного щита управління, оглядовому та пристанційному майданчиках Ташлицької ГАЕС і атомної станції.

12.10.2016 Кадрова політика На Запорізькій АЕС підбили підсумки стажування молодих фахівців

У навчально-тренувальному центрі (НТЦ) Запорізької АЕС підбили підсумки стажування молодих фахівців, головна мета якої - допомогти молодому працівнику влитися в колектив, вникнути в особливості роботи підприємства, підрозділу, ділянки і т.д.

30.09.2016 Підготовка кадрів Запорізька АЕС профорієнтує старшокласників Енергодара

Для фахівців Запорізької АЕС вже стало традицією на початку навчального року зустрічатися з майбутніми випускниками навчальних закладів міста-супутника станції. Цього року такі зустрічі пройшли в школах міста з 21 по 27 вересня.

26.09.2016 Підвищення та підтримка кваліфікації персоналу В навчально-тренувальному центрі ЮУАЕС розпочався осінній цикл навчання оперативного персоналу

19 вересня в навчально-тренувальному центрі ВП «Южно-Українська АЕС» розпочався осінній цикл навчання оперативного персоналу та індивідуальна підготовка на повномасштабних тренажерах (ПМТ). Процес підготовки до початку занять був дуже напруженим. Впродовж трьох літніх місяців виконано масштабну модернізацію ПМТ першої черги АЕС (блоків №1 і №2).

02.09.2016 Підготовка кадрів В професійно-технічному училищі РАЕС розпочинається новий учбовий рік

Завершення літніх канікул та початок нового навчального року символізує День знань – свято, що згуртовує учителів та їхніх учнів з новими силами занурюватися у світ інформації та здобувати нові знання. 1 вересня гостинно відкрило двері і для 160 учнів ПТУ Рівненської АЕС.

11.08.2016 Кадрова політика Молоде покоління рівненських атомників успішно доводить свою майстерність

На Рівненській АЕС проведено конкурс професійної майстерності серед водіїв транспортного цеху (ТрЦ). Молоді спеціалісти боролись за звання кращого працівника структурного підрозділу-перевізника електростанції.

18.07.2016 Робота з персоналом РАЕС поповнюється молодими атомниками

Щорічно колектив Рівненської атомної електростанції поповнюють випускники провідних технічних вузів України. З червня цього року 11 молодих фахівців прийнято на роботу за направленнями вузів.

10.06.2016 Кадровий резерв, Навчальний центр "Академія керівників атомної енергетики" Консалтингові проекти президентського резерву Енергоатома знайдуть практичне застосування в діяльності Компанії
01.06.2016 Кадрова політика Професійні працівники – цінний ресурс Рівненської АЕС

Людина є ключовим фактором будь-якого виробництва та його безпеки, і від того, який персонал працює, напряму залежать й виробничі показники підприємства. Для вдосконалення системи управління підприємством, поліпшення та координації роботи з персоналом, надання допомоги керівникам в роботі з персоналом, моніторингу соціально-психологічного клімату в підрозділах електростанції та підвищення культури безпеки через розвиток персоналу уже рік функціонує відділ розвитку персоналу (ВРП) Рівненської АЕС.

30.05.2016 Кадровий резерв, Навчальний центр "Академія керівників атомної енергетики" На Рівненській АЕС завершилось стажування президентського кадрового резерву Енергоатома
12.05.2016 Підготовка кадрів В професійно-технічному училищі РАЕС розпочинається тиждень відкритих дверей

Для підвищення рівня інформованості учнівської молоді з питань профорієнтації, розширення світогляду про світ професій, ознайомлення з вимогами до відповідних спеціальностей та з умовами праці з 16 травня в професійно-технічному училищі ВП «Рівненська АЕС» розпочинається тиждень відкритих дверей.

12Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію