Діяльність

Робота з персоналом

21.12.2015 Взаємодія з вищими навчальними закладами На ЗАЕС відбулася посвята в молоді фахівці випускників ВНЗ цього року

На Запорізькій АЕС пройшла зустріч адміністрації станції з молодими фахівцями, які цього року були прийняті на роботу після закінчення ВНЗ. Захід, що відбувся, по суті - посвята в молоді фахівці, минув, як годиться, в урочистій і дуже доброзичливій обстановці.

07.12.2015 Кадрова політика Енергоатом провів семінар-практикум для кадрової служби з питань корпоратизації

26-27 листопада 2015 у відокремленому підрозділі «Атомремонтсервіс» відбувся семінар-практикум для вищого керівництва кадрової служби НАЕК «Енергоатом» з питань корпоратизації підприємства.

10.11.2015 Підвищення та підтримка кваліфікації персоналу На Хмельницькій АЕС підведено підсумки конкурсу професійної майстерності серед інструкторів навчально-тренувального центру

На Хмельницькій АЕС підведено підсумки конкурсу професійної майстерності серед інструкторів навчально-тренувального центру (НТЦ). Даний конкурс є традиційним і проводиться одинадцятий рік поспіль.

31.08.2015 Взаємодія з вищими навчальними закладами Студенти та журналісти ознайомилися з роботою Южно-Українського енергетичного комплексу

27-28 серпня студенти столичних ВНЗ та представники провідних інформаційних агентств України ознайомилися з роботою Южно-Українського енергетичного комплексу.

19.08.2015 Взаємодія з вищими навчальними закладами Літня ядерна школа: від науки до практики

З 22 червня по 3 липня 2015 року на Рівненській АЕС відбулася Літня ядерна школа ДП «НАЕК «Енергоатом» під назвою «Молодь і майбутнє атомної енергетики».

07.07.2015 Діяльність, Робота з персоналом Роботу з персоналом на РАЕС оцінено позитивно
06.07.2015 Новини, Взаємодія з вищими навчальними закладами На РАЕС відбулося закриття 4-ої Літньої Ядерної Школи

2 липня відбулося закриття четвертої Літньої Ядерної Школи. Організатори в особі представників ДП «НАЕК «Енергоатом» привітали студентів та викладачів вузів і вручили почесні сертифікати учасникам нинішньої Ядерної Школи. Четверту Ядерну Школу, яка проходила на чарівних берегах Білого озера, учасники охарактеризували як «чарівність», попереднім були надані назви - «випадковість», «тенденція», «закономірність».

25.06.2015 Новини, Взаємодія з вищими навчальними закладами Студенти політехнічних вузів відвідали Рівненську АЕС

Учасники Літньої Ядерної Школи побували на атомній станції та познайомились з роботою рівненських атомників. Викладачі та студенти політехнічних вишів пізнавали ази атомної енергетики на практиці.

23.06.2015 Новини, Взаємодія з вищими навчальними закладами РАЕС приймає літню ядерну школу 2015

З метою формування позитивного іміджу держпідприємства «НАЕК «Енергоатом», налагодження міцних контактів та партнерських взаємин між профільними українськими вузами і Компанією з 21 червня по 3 липня на майданчику Рівненської АЕС пройде четверта літня ядерна школа під назвою «Молодь і майбутнє атомної енергетики».

21.04.2015 Взаємодія з вищими навчальними закладами Київський національний університет імені Тараса Шевченка
20.04.2015 Взаємодія з вищими навчальними закладами Графік взаємодії з профільними вищими навчальними закладами
20.04.2015 Взаємодія з вищими навчальними закладами Стипендія ДП «НАЕК «Енергоатом»
20.04.2015 Взаємодія з вищими навчальними закладами Премія «Кращий викладач року»
20.04.2015 Взаємодія з вищими навчальними закладами Літня ядерна школа
02.04.2015 Кадровий резерв, Навчальний центр "Академія керівників атомної енергетики" В Енергоатомі сформовано перспективний кадровий резерв на посаду президента компанії

З ініціативи президента Компанії Юрія Недашковського сформовано перспективний кадровий резерв на посаду президента НАЕК «Енергоатом». Комісія під головуванням президента Компанії відібрала 16 кандидатів, яких після співбесіди було зараховано до перспективного кадрового резерву на посаду президента НАЕК «Енергоатом».
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію