Діяльність

Сталий розвиток

28.12.2015 Новини Підбито підсумки конкурсу «Запорізька АЕС і майбутнє країни»

У культурно-діловому центрі ВП «Запорізька АЕС» пройшло урочисте нагородження учасників та переможців конкурсу «Запорізька АЕС і майбутнє країни», присвяченого Дню енергетика.

25.12.2015 Новини Підтримаймо малечу із синдромом Дауна!

Їх називають «діти сонця». Вони відкриті для кожного, хто посміхнеться їм. Тож не будьмо байдужими до них! Затримаймося на мить і допоможемо їм гідно і впевнено ввійти у складне і бурхливе життя!

21.12.2015 Конкурси На ЮУАЕС визначили переможців конкурсу дитячої творчості «Атом для миру та процвітання»

18 грудня в інформаційному центрі «Імпульс» Южно-Української АЕС нагородили переможців, призерів і учасників міського конкурсу дитячої творчості «Атом для миру та процвітання», який традиційно проводиться напередодні професійного свята енергетиків. Цього року призерами стали 27 юних талантів з міста-супутника АЕС. Усього на конкурс, що проходив у трьох вікових категоріях, було надано 86 робіт.

07.12.2015 Кадрова політика Енергоатом провів семінар-практикум для кадрової служби з питань корпоратизації

26-27 листопада 2015 у відокремленому підрозділі «Атомремонтсервіс» відбувся семінар-практикум для вищого керівництва кадрової служби НАЕК «Енергоатом» з питань корпоратизації підприємства.

03.12.2015 Новини Команда Енергоатома взяла участь у благодійному турнірі з боулінгу, організованому ВБО «Даун Синдром»

28 листопада 2015 року в рамках проекту співпраці НАЕК «Енергоатом» з Всеукраїнською благодійною організацією «Даун Синдром» працівники Компанії взяли участь у благодійному турнірі з боулінгу «Кубок відкритих сердець».

03.12.2015 Новини Рівненські атомниці в традиційних образах українок

З 16 листопада стартував III етап огляду-конкурсу «Твої таланти РАЕС» - конкурс фотомайстерності. У Палаці культури ім. Лесі Українки кожен охочий може познайомитись з креативністю атомників через серце фотокамери - її об’єктив.

30.11.2015 Новини Досягнення національного та світового рівня фехтувальників міста-супутника Хмельницької АЕС

Цьогорічний листопад був насиченим спортивними подіями з фехтування як національного, так і міжнародного рівня. Вихованці дитячо-юнацької спортивної школи, що у підпорядкуванні профкому ВП ХАЕС, підтвердили статус найсильніших.

30.11.2015 Новини, Новини Компанії Енергоатом відкрив виставку робіт конкурсу дитячої творчості «З Надією до Перемоги!»

27 листопада у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкрилась виставка дитячих творчих робіт «З Надією до Перемоги!».

19.11.2015 Новини Вихованець боксерського клубу РАЕС серед переможців світового чемпіонату з кікбоксингу

3-8 листопада у м. Бенідорм (Іспанія), відбувся Чемпіонат світу з кікбоксингу «Unified World Championships 2015». Вихованець кузнецовського боксерського клубу ВП РАЕС «Золота рукавиця» Дмитро Апончук, у складі збірної команди України, посів почесне третє місце.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію