Діяльність

15.03.2006

Словник термінів

Відпрацьоване ядерне паливо (ВЯП) — окремі тепловидільні елементи (ТВЕЛ) або збірки ТВЕЛів (з поглиначем або без нього), які відпрацювали в ядерному реакторі, і подальше використання їх у реакторі не передбачається.

Радіоактивні відходи — це матеріальні об'єкти та субстанції, активність радіонуклідів або радіоактивне забруднення яких перевищує межі, встановлені діючими нормами, за умови, що використання цих об'єктів та субстанцій не передбачається. (Закон України «Про поводження з радіоактивними відходами»).

Сховище відпрацьованого ядерного палива — це ядерна установка, що складається із споруд, систем, пристроїв, елементів, призначених для завантаження, вивантаження, транспортування, підготовки до зберігання, зберігання, контролю і управління умовами зберігання, а також вилучення з місця зберігання відпрацьованого ядерного палива реакторів.

Сховище радіоактивних відходів (так званий «могильник») — споруда для зберігання або захоронення радіоактивних відходів з обов'язковим забезпеченням інженерних, геологічних, фізичних та інших бар'єрів, що перешкоджають міграції радіонуклідів. (Закон України «Про поводження з радіоактивними відходами»)
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію