Діяльність

18.05.2011

Громадські слухання щодо спорудження 3-го та 4-го енергоблоків на ХАЕС у Білогірському районі

Відповідно до графіку проведення громадських слухань щодо спорудження енергоблоків 3 та 4 на ХАЕС, 7 травня ц.р. у селі Залужжя Білогірського району Хмельницької області було проведено чергові слухання.

У слуханнях взяли участь всі бажаючі жителі сусідніх сіл, які входять до зони спостереження Хмельницької АЕС. Кількість зареєстрованих - 109 осіб.

З організацією процесу консультацій з громадськістю щодо спорудження енергоблоків №3 та 4 Хмельницької АЕС ознайомив присутніх генеральний директор Хмельницької атомної станції Микола Панащенко.

Заступник генерального директора ХАЕС з капітального будівництва Олег Рахлінський дав розгорнутий аналіз техніко-економічного обґрунтування спорудження Х-3/Х-4, включаючи оцінку пливу на навколишнє середовище (ОВНС).

Основні питання які цікавили громадськість Білогірського району стосувалися  соціально–економічних пільг та гарантій, які має отримати громада від будівництва Х-3, Х-4. На всі питання жителі регіону отримали вичерпні відповіді від спеціалістів даної галузі.

Громадськість Білогірщини підтримала пропозицію щодо спорудження енергоблоків 3 та 4 Хмельницької АЕС, реально оцінюючи перспективи. Адже саме завдяки коштам від добудови 2-го енергоблоку ХАЕС на території зони спостереження Білогірського району було проведено два газопроводи. Жителі розуміють, що будівництво нових блоків – це створення додаткових робочих місць, підвищення добробуту населення, надходження додаткових коштів, державних субвенцій на розвиток соціальної інфраструктури регіону. Як зазначив голова райдержадміністрації Валентин Заріцький,  - будівництво енергоблоків на Хмельницькій АЕС – це економічний поступ у розвитку регіону.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію