Діяльність

20.10.2017

Прем'єр назвав терміни добудови двох енергоблоків Хмельницької АЕС

economics.unian.ua

Енергостратегія України на період до 2035 року передбачає збільшення частки атомної генерації в енергобалансі країни.

Україна планує з 2021 року розпочати роботи по завершенню будівництва третього і четвертого енергоблоків Хмельницької АЕС, що стане можливим завдяки експорту електроенергії в рамках реалізації проекту «Енергоміст «Україна-ЄС», який буде реалізувати Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом». Про це, виступаючи в парламенті, заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

«Ми працюємо над європейським энергомостом, який дасть нам можливість профінансувати завершення будівництва – УНІАН), і, я думаю, що ми з 2021 року зможемо перейти до завершення будівництва двох блоків», - сказав він.

Також Гройсман повідомив, що Енергостратегія України на період до 2035 року передбачає збільшення частки атомної генерації в енергобалансі країни.

«Це наш план, ми системно займаємося і все робитимемо для того, щоб атомна енергетика була безпечною, а її потужності були достатніми не лише для того, щоб забезпечувати самих себе, але і експортувати електроенергію, що робитиме економіку нашої країни стійкішою», - зазначив глава уряду.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію