Діяльність

30.10.2008

Розроблено проект розпорядження про підготовку до будівництва нових блоків на Хмельницькій АЕС

ДП НАЕК «Енергоатом» і Міністерство палива та енергетики розробили проект урядового розпорядження про проведення першочергових заходів з підготовки до будівництва 3-го та 4-го енергоблоків на майданчику Хмельницької АЕС. Про це на виїзній нараді 29 жовтня ц.р. повідомив президент Компанії Юрій Недашковський.

За його словами, з часу минулої наради відбулось кілька знакових подій. Так, конкурсна комісія з вибору реакторної установки для Х-3/Х-4 затвердила переможцем конкурсу російський «Атомстройэкспорт». Рішення комісії було затверджено Науково-технічною радою і Колегією Міністерства палива та енергетики.

Генеральний директор ВП ХАЕС Микола Панащенко доповів про стан виконання підготовчих робіт. Підбиваючи підсумки наради, директор ХАЕС зазначив, що станція спрямовує усі зусилля на реалізацію підготовчих заходів і зацікавлена у тому, аби всі підрозділи Компанії сприяли цій роботі. Його підтримав і президент НАЕК «Енергоатом». Адже будівництво нових енергоблоків – завдання не лише Хмельницької АЕС, але і Компанії загалом.

У нараді взяли участь фахівці Хмельницької АЕС, представники НАЕК «Енергоатом», проектних інститутів та заводів-виробників.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію