Діяльність

28.10.2015

Енергоатом підписав низку документів з компаніями Transnubel та Tractebel Engineering

Енергоатом підписав низку документів з компаніями Transnubel та Tractebel Engineering

НАЕК «Енергоатом» підписав низку документів щодо співробітництва з бельгійськими компаніями Transnubel та Tractebel Engineering. Підписання відбулось 28 жовтня в Брюсселі (Королівство Бельгія).

В рамках переговорів між представниками Енергоатома та Transnubel було обговорено можливість транспортування на українські АЕС свіжого ядерного палива зі шведського заводу японсько-американсько-казахської компанії . Transnubel є одним із європейських лідерів у сфері перевезень радіоактивних матеріалів та наданні пов’язаних з цим послуг. Процедури та стандарти надання послуг Transnubel відповідають нормам та вимогам ЄС, забезпечуючи максимальний рівень безпеки при транспортуванні радіоактивних матеріалів.

Протокол про наміри щодо співробітництва з Tractebel Engineering передбачає, зокрема, участь бельгійської компанії у виконанні заходів Комплексної зведеної програми підвищення безпеки енергоблоків українських АЕС, яку реалізує Енергоатом. Також сторони зацікавлені в спільній роботі за проектом підвищення потужності енергоблоків типу ВВЕР-1000 українських АЕС. Крім того, Tractebel Engineering готова надати інженерно-технічну підтримку в ході завершення будівництва енергоблоків №3 та №4 Хмельницької АЕС та взяти участь в реалізації інших проектів нового будівництва Енергоатома.

Tractebel Engineering є міжнародною інженерно-консалтинговою компанією з більш ніж 125-річним досвідом у галузі енергетики, водопостачання та інфраструктурних проектів. Послуги компанії охоплюють весь життєвий цикл цих проектів, від техніко-економічного обґрунтування до виведення з експлуатації. Tractebel Engineering входить до складу групи компаній ENGIE Energy Services - європейського лідера з надання інжинірингових послуг в галузі енергетики. Компанія має офіси більш ніж в 30 країнах світу. 


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію